Ubezpieczenia dobrze się sprzedają w sieci

Data dodania: 13 czerwca 2017
Kategoria:
Foto: CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia rozwija dwa formaty współpracy partnerskiej i zapowiada otwarcie kolejnych oddziałów.

W tej chwili działa 176 oddziałów franczyzowych co sprawia, że jesteśmy liderem wśród multiagencji prowadzonych w tym modelu biznesowym. Wśród naszych partnerów biznesowych jest duża grupa osób, które zdecydowały się na otwarcie drugich i kolejnych placówek. Optymizmem napawa fakt, że dużą popularnością cieszy się także drugi model współpracy – punkt partnerski, który łączy w sobie elementy franczyzy a jednocześnie daje partnerowi swobodę działania w innych obszarach biznesowych. W tej chwili mamy aż 76 takich punktów na terenie naszego kraju. Przed nami kolejne kilkadziesiąt otwarć w obu modelach współpracy – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Monika Grabowska dyrektor rozwoju sieci zewnętrznej CUK Ubezpieczenia.

Dodaje, że początkujący młodzi przedsiębiorcy kalkulując swoje przedsięwzięcie w ramach tej sieci biorą pod uwagę nie tylko koszt franczyzy i jej uruchomienia, ale przede wszystkim jej zwrotowość. 

–  Uważam, że w tej sytuacji wyznacznikiem popularności franczyzy nie jest jej cena, ale przede wszystkim czas oczekiwania na uzyskanie zyskowności biznesu oraz wysokość dofinansowywania firmy przez jej właściciela w okresie dochodzenia do progu rentowności. Z każdym potencjalnym kandydatem przeprowadzamy dokładną finansową analizę przedsięwzięcia – kontynuuje Monika Grabowska.

Multiagencja CUK Ubezpieczenia to lider w branży ubezpieczeniowej, dynamicznie rozwijający sieć placówek franczyzowych na terenie całego kraju. Swoim partnerom gwarantuje dostęp do oferty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu każdy z nich może oferować klientom produkty ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, domu i mieszkania, firmy oraz najnowsze produkty dostępne na rynku, m.in. ubezpieczenie następstw zachorowania na raka czy IKZE.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design