Trening EMS przyciąga franczyzobiorców

Data dodania: 25 sierpnia 2023
Kategoria:

in.Time, jeden z liderów rynku treningu EMS w Polsce rozwija swoją działalność, otwierając dwa nowe studia franczyzowe w małopolskich Myślenicach i Niepołomicach. Jest to kolejny ważny krok, który pokazuje dynamiczny rozwój sieci oraz jej plan na dalszą ekspansję na polskim rynku.

Rozwój branży fitness to nie tylko odpowiedź na wzrastające zainteresowanie zdrowym stylem życia, ale również efekt poszukiwania innowacyjnych i skutecznych metod treningowych. Jedną z nich jest bez wątpienia trening EMS, który pozwala osiągnąć rezultaty w krótszym czasie, niż tradycyjne metody treningowe. Trening w oparciu o elektrostymulację mięśniową ma wiele zalet, co sprawia, że jest atrakcyjny dla osób o różnych celach treningowych i poziomach zaawansowania.

Pod marką in.Time działa obecnie 15 studiów, w których można korzystać z treningów EMS. Siedem własnych placówek sieci mieści się w Krakowie i Warszawie. Osiem placówek franczyzowych działa natomiast w Bolechowicach, Wieliczce, Wrocławiu, Skawinie, Niepołomicach i Myślenicach. Te dwie ostatnie powstały w tym roku.

Według sieci in.Time, studia oferujące treningi EMS znajdą klientów niemal wszędzie. Podobnie myślą franczyzobiorcy sieci, którzy otwierają takie placówki zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

Większe miasta to bardzo atrakcyjne lokalizacje ze względu na dużą liczbę potencjalnych klientów oraz rytm życia, który sprawia, że klienci szukają rozwiązań umożliwiających oszczędność czasu. W takich miejscach możemy spodziewać się jednak większej konkurencji. Z kolei w mniejszych miejscowościach popularność tego typu usług również jest wysoka i wynika z braku dostępności alternatywnych form aktywności fizycznej oraz innowacyjności treningu EMS. Dostrzegamy zatem potencjał w wielu nowych lokalizacjach i naszym zdaniem rynek EMS cały czas jest w fazie rozwoju – mówi Kacper Orłowski, dyrektor ds. franczyzy w sieci in.Time.

W ramach modelu franczyzowego in.Time są dostępne dwa warianty współpracy:

• studio jednostanowiskowe w lokalu o powierzchni 45-60 mkw. (koszt inwestycji to ok. 120-150 tys. zł netto);
• studio dwustanowiskowe w lokalu o powierzchni 65-85 mkw. (koszt inwestycji ok. 230 – 260 tys. zł netto).

Model franczyzowy in.Time umożliwia inwestowanie w przyszłość branży fitness i zdrowego stylu życia, łącząc pasję z biznesem. Dla przyszłych franczyzobiorców otwiera się perspektywa współpracy z dynamiczną marką, która oferuje wsparcie, wiedzę i sprawdzone narzędzia do prowadzenia własnego studia treningu EMS. Przynależność do sieci franczyzowej może być doskonałym sposobem na start i rozwój własnego biznesu. Warto rozważyć tę opcję dla osób, które marzą o własnym biznesie, ale potrzebują wsparcia i bezpiecznej ścieżki do sukcesu.

W sieci in.Time franczyzobiorca może liczyć na pełne wsparcie zarówno na początku działalności, jak i w trakcie dalszego funkcjonowania.

Franczyzobiorca otrzymuje od nas przede wszystkim sprawdzony i skuteczny model biznesowy, który pozwala uniknąć wielu błędów i korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Staje się częścią rozpoznawalnej marki, co bezpośrednio przekłada się na poziom zaufania wśród klientów. Przynależność do naszej sieci franczyzowej daje także dostęp do gotowych narzędzi, szkoleń czy rozwiązań marketingowych, które zostały przez nas wypracowane przez kilka lat działalności – mówi Kacper Orłowski.

Trening EMS to intensywny trening wspomagany przez elektrostymulację mięśni, dzięki czemu można w krótszym czasie osiągnąć lepsze efekty. Trening EMS trwa ok. 20 minut. Pomimo że jest dostępny w Polsce już od kilku lat, to dla wielu osób jest to wciąż nowość. Szacuje się więc że liczba klientów korzystających z tej usługi nadal będzie rosła.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)
  • Opłata wstępna: 14 000 zł
  • Opłata bieżąca: 6,4% sprzedaży
  • Opłata marketingowa: 1,5% sprzedaży

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design