Siedem sklepów franczyzowych opuszcza sieć Mrówka

Autor: AK
Kategoria:

Spółka WRI, franczyzobiorca sieci sklepów budowlanych Mrówka, odchodzi z grupy PSB Mrówka i skupia się na własnej marce marketów budowlanych HIPPER.pl. Firma przeprowadzi rebranding i remodeling swoich placówek, które już wkrótce będą działać pod nowym szyldem.

Aktualnie WRI prowadzi siedem franczyzowych sklepów budowlanych PSB Mrówka. W planach firmy jest przebudowa wszystkich obiektów na sklepy pod szyldem Hipper.pl. Pierwszy market budowlany pod tym szyldem powstał w Zelowie – niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Według zapewnień WRI do końca tego roku na mapie Polski pojawi się 10 marketów budowlanych pod szyldem Hipper.pl.

Chcemy zaproponować coś nowego, dlatego aktualne sklepy przebudujemy i zaaranżujemy tak, aby odpowiadały potrzebom rynku, który cały czas się zmienia. A to przede wszystkim szybsze i łatwiejsze zakupy, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostępność dla mieszkańców mniejszych miejscowości oraz nowoczesne formy zakupowe – mówi prezes zarządu WRI, Klaudiusz Winkiel.

Przedstawiciele firmy WRI wskazują, że wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu pozwoliła im na podjęcie tak odważnego kroku i usamodzielnienie się. Dodają, że są gotowi na przeprowadzenie procesu remodelingu i rebrandingu posiadanych sklepów oraz na podejmowanie decyzji o otwieraniu kolejnych pod własną marką.

To wszystko firma chce osiągnąć dzięki wprowadzeniu między innymi kas samoobsługowych, własnych aranżacji w sklepach i rozwiązań, które na co dzień ułatwiają pracownikom obsługę klientów. Ponadto latem tego roku WRI planuje otwarcie sklepu internetowego, którego oferta z czasem pokryje się z ofertą sklepów stacjonarnych.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i sprawdź która franczyza będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram