Sieć in.Time wkracza do kolejnych miast

Data dodania: 17 maja 2022
Kategoria:

Powstała w 2018 roku sieć studiów EMS z Małopolski wkracza do kolejnych miast - w ostatnich tygodniach studia in.Time pojawiły się w Warszawie i Wrocławiu, a w najbliższych miesiącach marka planuje dalszą ekspansję.

Zainteresowanie treningiem EMS oraz sukces na krakowskim rynku napędziły rozwój sieci, która obecnie rozprzestrzenia się dwutorowo - otwierając studia własne oraz działające na zasadzie franczyzy.

 Jeszcze w tym kwartale w ramach sieci in.Time działać będzie 12 studiów - 7 własnych i 5 franczyzowych.

- Nasz model franczyzowy to nie tylko kompletna koncepcja prowadzenia studio, ale także zbiór dobrych praktyk i doświadczenia zdobywanego przez lata działalności - mówi Kacper Orłowski, dyrektor ds. franczyzy in.Time. Chęć prowadzenia zdrowego stylu życia, a zarazem brak czasu sprawiają, że mieszkańcy dużych miast coraz częściej szukają alternatyw dla tradycyjnego treningu dodaje.

Warto jednak zaznaczyć, że model franczyzowy in.Time uwzględnia także możliwość prowadzenia działalności w mniejszych miejscowościach, w których twórcy systemu również dostrzegają bardzo duży potencjał. Tego typu studia z dużym powodzeniem funkcjonują w podkrakowskich Bolechowicach oraz Wieliczce. 

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)
  • Opłata wstępna: 14 000 zł
  • Opłata bieżąca: 6,4% sprzedaży
  • Opłata marketingowa: 1,5% sprzedaży

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design