Rekordowy rok 2021 dla RE/MAX Polska

Data dodania: 24 stycznia 2022
Kategoria:

RE/MAX Polska, mimo trudnego roku dla wielu firm i branż, osiągnęła znaczący sukces, odnotowując dynamiczny wzrost sprzedaży i liczby transakcji. "Rok 2021 okazał się dla nas najlepszym okresem w historii, zanotowaliśmy blisko 50-proc. wzrost sprzedaży w porównaniu do 2020 roku. Cieszy nas to tym bardziej, że działamy w ograniczeniach pandemicznych oraz zmieniającej się sytuacji gospodarczej," komentuje Ewa Dziedzic, dyrektor RE/MAX Polska.

Wzrost liczby transakcji i współpracujących agentów

RE/MAX Polska zaobserwowała 20-proc. wzrost liczby transakcji i 44-proc. wzrost wartości sprzedanych nieruchomości w 2021 roku w porównaniu do 2020. Liczba agentów współpracujących z siecią wzrosła o 10 procent. "Nasz ciągły wzrost sprzedaży to efekt zaufania klientów do naszej marki oraz pracy całego zespołu," dodaje Ewa Dziedzic.

Priorytet na rozwój i wsparcie

Ewa Dziedzic podkreśla dążenie do dynamicznego rozwoju: "Żaden biznes nie znosi stagnacji. Dzięki rozwojowi, nasi partnerzy mogą liczyć na jeszcze lepsze wsparcie, a jakość naszych usług i satysfakcja klientów będą rosły."

Kluczowe postacie w RE/MAX Polska

Ewa Dziedzic i Lilija Tolbatova, masterfranczyzobiorca dołączająca do zespołu w minionym roku, są kluczowymi postaciami w RE/MAX Polska. "Franczyza pod znakiem tak znanego brandu to szansa na rozwój i dzielenie się doświadczeniami. Prawdziwy biznes tworzą ludzie," mówi Lilija Tolbatova.

Ludzie jako fundament sukcesu

Zarówno Ewa Dziedzic, jak i Lilija Tolbatova podkreślają rolę ludzi w osiąganiu sukcesu w biznesie. "Nasze wyniki sprzedażowe to efekt inwestycji w relacje, doskonały kontakt, szkolenia i wsparcie partnerów sieci," wskazuje dyrektor RE/MAX Polska.

Wsparcie europejskich właścicieli i ekspansja sieci

RE/MAX Polska korzysta ze wsparcia europejskich właścicieli firmy, która niebawem świętować będzie 50-lecie swojego istnienia. Firma prowadzi blisko 30 biur nieruchomości i jest otwarta na nowe współprace franczyzowe, zarówno z istniejącymi na rynku biurami nieruchomości, jak i z przedsiębiorcami nowo wkraczającymi w branżę.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design