Rekordowe wyniki salonów w sieci franczyzowej DepilConcept

Data dodania: 26 maja 2022
Kategoria:

Marzec 2022 roku stał się miesiącem rekordowym dla salonów kosmetycznych w sieci franczyzowej DepilConcept, zanotowano wzrost sprzedaży o 59% w porównaniu z marcem 2021 roku.

Wzrost sprzedaży pomimo wyzwań rynkowych i politycznych

Osiągnięcie tego wyniku miało miejsce mimo trudnych wydarzeń na rynku i w sferze politycznej, takich jak wysoka inflacja, rosnące stopy procentowe czy konflikt zbrojny na Ukrainie. To świadczy o odporności branży kosmetycznej, działającej w ramach sieci franczyzowej, na sytuacje kryzysowe. "Zauważamy tzw. 'efekt szminki', gdzie klientki w okresach kryzysowych skłonne są nabywać produkty i usługi premium. W ciągu ostatnich dwóch lat pandemii, nasze salony również osiągały bardzo dobre wyniki sprzedażowe" – komentuje Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept.

Znaczące obroty w salonach sieci

W obrębie sieci franczyzowej DepilConcept, 22 salony przekroczyły obroty na poziomie ponad 100 000 zł. Wśród nich znalazły się także salony wyposażone tylko w 1 urządzenie, z najlepszym wynikiem przekraczającym 133 000 zł. Obroty powyżej 70 tys. zł zanotowało aż 40 gabinetów.

Rosnąca popularność kosmetyków marki własnej

"Obserwujemy również wzrastający udział sprzedaży kosmetyków naszej marki własnej ConceptPlus w miesięcznych wynikach" – mówi Karolina Buczek, Manager operacyjny DepilConcept.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 220 000 zł – w zależności od wybranej opcji inwestycji. Środki finansowe lub zdolność kredytowa potrzebna do otwarcia nowego gabinetu DepilConcept
  • Opłata wstępna: 70 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 000 zł
  • Opłata marketingowa: 2 000 zł netto, za 2 urządzenie w salonie: 1 000 zł netto

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design