Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie

Data dodania: 25 maja 2022
Kategoria:

W prestiżowym bałtyckim kurorcie w Polsce, w hotelu Sofitel Grand Sopot, został otwarty salon Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER.

Doskonałość obsługi w salonie Dr Irena Eris

Personel salonu, bazując na bogatej wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris, zapewnia klientom usługi na najwyższym poziomie. Salon dysponuje pięcioma nowocześnie wyposażonymi gabinetami. Nowością jest gabinet przeznaczony dla par, a także strefa relaksu z malowniczym widokiem na piaszczystą plażę i morze.

Kompleksowa opieka urodowa w salonie

"Inwestujemy w kompleksową opiekę nad urodą naszych klientów. Stosujemy innowacyjne rozwiązania w kosmetologii, zapewniając skuteczność zabiegów, dzięki współpracy z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Nasza oferta obejmuje indywidualnie dostosowane, autorskie zabiegi na twarz i ciało, relaksujące masaże i zmysłowe rytuały wprowadzające w stan głębokiego relaksu.

Dopełnieniem są zabiegi oparte o technologie Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, pozwalające na realizację precyzyjnych, zaawansowanych kuracji, a także najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do pielęgnacji domowej, dostępne do zakupu w salonie" - mówi Inga Jarosz - Wawryniuk, Kierownik ds. Komunikacji i Digital Marketingu.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design