Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 maja 2022
Kategoria:

W najmodniejszym bałtyckim kurorcie w Polsce, w pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Sopot powstał salon Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER.

Profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris oraz troskliwa opieka służą całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Salon składa się z 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów. Nowością jest gabinet dla dwojga oraz strefa relaksu z zachwycającym widokiem na piaszczystą plażę i morze.

- Salon Dr Irena Eris Beauty Partner to miejsce, w którym dbamy kompleksowo o urodę. W zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. W ofercie znajdują się indywidualnie dobierane, autorskie zabiegi na twarz i ciało, odprężające masaże oraz zmysłowe rytuały, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Dopełnieniem oferty są zabiegi wsparte technologiami Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, które umożliwiają wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych kuracji oraz najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do pielęgnacji domowej, które można zakupić na miejscu - mówi Inga Jarosz - Wawryniuk, Kierownik ds. Komunikacji i Digital Marketingu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram