Powstają kolejne multibrandy Biesiadowo i Coffeeloffee

Data dodania: 13 września 2018
Kategoria:
Foto: pixabay.com

Dotychczas multibrandy w świecie gastronomii zdarzały się raczej wśród dużych światowych marek (jak łączone lokale KFC i Pizza Hut). Od jakiegoś czasu taki koncept powstaje w ramach polskiej sieci.

Najnowszy multibrand łączący pizzerię Biesiadowo z kawiarnią Coffeloffee powstanie w Gostyninie. Obie marki należą do firmy Wojtex, która w swoim portfolio ma również Crazy Piramid Pizza, Western Tortilla czy lodziarnie Mangatto. - Kolejne otwarcia to Coffeeloffee w multibrandzie z Western Tortillą w Warszawie oraz w Koninie - mówi Lidia Kaszyńska reprezentująca firmę Wojtex.

Pierwsza kawiarnia z pizzerią tych sieci powstała w 2015 roku. Wkrótce potem pojawiła się restauracja kowbojska Western Chicken połączona z kawiarnią. Wtedy reprezentanci firmy tłumaczyli, że to sposób na przyciągnięcie podwójnej liczby klientów – tych, którym zależy na dobrej kawie i takich, którzy chcą coś szybko zjeść. Ma się to przekładać na większy zysk dla franczyzobiorcy.

Równolegle Wojtex rozwija swoje dotychczasowe lokale i podpisuje umowy z kolejnymi franczyzobiorcami na restauracje poszczególnych sieci. - W drugiej połowy roku otwarcie miało miejsce w Opocznie oraz w Nowym Targu. Kilka lokali zmieniło swój charakter poprzez zmianę właściciela. Tak było w Rzeszowie, Katowicach, Nowym Dworze, Garwolinie oraz Włocławku. - opowiada Kaszyńska. Zdradza, że liczba osób zainteresowanych otwarciem franczyzy jest coraz większa. Inne nowe działania Wojtexu to aplikacja do zamawiania obiadów przez internet. Zjemy.co, nowoczesna aplikacja do zamawiania jedzenia online, która w swojej bazie ma kilkaset restauracji. Umieszczając swoją restaurację w aplikacji, restauratorzy mają szansę pozyskać klientów dokonujących zamówienia za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: lokal- od 42 000 zł; wyspa w galerii handlowej od 38 000 zł; okienko podawcze od 38 000 zł
  • Opłata wstępna: 0 zł
  • Opłata bieżąca: 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie
  • Opłata marketingowa: 0 zł

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design