Powstają kolejne multibrandy Biesiadowo i Coffeeloffee

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 września 2018
Kategoria:
Foto: pixabay.com

Dotychczas multibrandy w świecie gastronomii zdarzały się raczej wśród dużych światowych marek (jak łączone lokale KFC i Pizza Hut). Od jakiegoś czasu taki koncept powstaje w ramach polskiej sieci.

Najnowszy multibrand łączący pizzerię Biesiadowo z kawiarnią Coffeloffee powstanie w Gostyninie. Obie marki należą do firmy Wojtex, która w swoim portfolio ma również Crazy Piramid Pizza, Western Tortilla czy lodziarnie Mangatto. - Kolejne otwarcia to Coffeeloffee w multibrandzie z Western Tortillą w Warszawie oraz w Koninie - mówi Lidia Kaszyńska reprezentująca firmę Wojtex.

Pierwsza kawiarnia z pizzerią tych sieci powstała w 2015 roku. Wkrótce potem pojawiła się restauracja kowbojska Western Chicken połączona z kawiarnią. Wtedy reprezentanci firmy tłumaczyli, że to sposób na przyciągnięcie podwójnej liczby klientów – tych, którym zależy na dobrej kawie i takich, którzy chcą coś szybko zjeść. Ma się to przekładać na większy zysk dla franczyzobiorcy.

Równolegle Wojtex rozwija swoje dotychczasowe lokale i podpisuje umowy z kolejnymi franczyzobiorcami na restauracje poszczególnych sieci. - W drugiej połowy roku otwarcie miało miejsce w Opocznie oraz w Nowym Targu. Kilka lokali zmieniło swój charakter poprzez zmianę właściciela. Tak było w Rzeszowie, Katowicach, Nowym Dworze, Garwolinie oraz Włocławku. - opowiada Kaszyńska. Zdradza, że liczba osób zainteresowanych otwarciem franczyzy jest coraz większa. Inne nowe dzialłania Wojtexu to aplikacja do zamawiania obiadów przez internet. Zjemy.co, nowoczesna aplikacja do zamawiania jedzenia online, która w swojej bazie ma kilkaset restauracji. Umieszczając swoją restaurację w aplikacji, restauratorzy mają szansę pozyskać klientów dokonujących zamówienia za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 20 000 zł - wprowadzenie oferty kawiarni do działającej już restauracji; od 28 000 zł - okienko podawcze; od 29 000 zł - wyspa w galerii handlowej; od 32 000 zł - lokal ze salą obsługi
  • Opłata wstępna: 0 zł
  • Opłata bieżąca: 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie
  • Opłata marketingowa: 0 zł

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram