Pewny start lub zwrot pieniędzy

Data dodania: 26 kwietnia 2019
Kategoria:
Foto: ASPECT Nieruchomości

Taką promocję dla nowych franczyzobiorców przygotowała sieć ASPECT Nieruchomości.

Działalność franczyzowa ASPECT Nieruchomości opiera się na trzech filarach: PRZEWIDYWALNOŚĆ, PARTNERSTWO, PRAKTYCZNOŚĆ.
ASPECT Nieruchomości to stabilna firma, która od 15 lat prowadzi własne biuro nieruchomości, a od 6 lat oferuje współpracę partnerską opartą o model franczyzowy w ramach ASPECT Nieruchomości. Obecnie posiada 17 placówek franczyzowych oraz jedno własne biuro.  

Firma przewiduje i wie, że maksymalnie w 4 miesiącu funkcjonowania biura sieci ASPECT Nieruchomości, zwraca się koszt inwestycji nowych Partnerów.    

Zwrot z inwestycji, to najczęściej zadawane pytanie przez osoby, które rozważają wejście w świat obrotu nieruchomościami. Ludzie, inwestując swoje pieniądze w nowy biznes, w naturalny sposób zadają to pytanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych Franczyzobiorców ASPECT Nieruchomości przygotował promocję.

Firma ma praktyczne podejście do współpracy z Partnerami i wie jak działa skuteczny model funkcjonowania biura nieruchomości. W przypadku tego ASPECT jest on poparty wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w branży.

ASPECT Nieruchomości oferuje wsparcie dla firm wchodzący w świat nieruchomości i jest gwarantem powodzenia biznesu dla nowych Partnerów biznesowych.     

W trakcie trwania promocji nowi Partnerzy korzystają z dwóch pakietów szkoleniowych: dla menedżerów, który koncentruje się na umiejętnościach efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym oraz z programu rozwojowego dla agentów, który skupia się na skutecznym pozyskiwaniu i finalizowaniu transakcji pośrednictwa.

Nowy Franczyzobiorca otoczony jest opieką pracowników centrali, którzy, w razie potrzeby dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami.    

Podsumowując, ASPECT Nieruchomości gwarantuje sukces w swoim modelu franczyzowym albo zwraca koszt związany z przystąpieniem do ogólnopolskiej sieci biur.

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 roku. Więcej szczegółów znaleźć można pod adresem: http://www.aspect.info.pl w zakładce FRANCZYZA.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design