Ostatnie wydanie Franczyza&Biznes w tym roku już w sprzedaży

Autor: MK
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Obecne wydanie jest ostatnim w tym roku. Wypadałoby podsumować ten rok, choć nie ukrywam, że jest to trudne w listopadzie. Pozwolę sobie więc nie robić wielkiego rachunku sumienia roku 2022. Ale niewątpliwie ten rok był dość – łatwo mówiąc – specyficzny.

Jak wiemy, Ministerstwo Sprawiedliwości postanowiło „wziąć się” za franczyzę i ją uregulować, a szczególnie umowę franczyzy. Projekt ustawy już jest procedowany, więc ekspert z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych przygotował analizę założeń do tego raportu. Myślę, że to będzie ciekawa lektura dla każdego, kto prowadzi biznes we franczyzie.

O tym, co jest w Polsce popularne przeczytacie w raporcie numeru - Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków.

Choć z gastronomią był związany od najmłodszych lat, to dopiero prowadzenie własnego biznesu uświadomiło mu, jak bardzo jest to wymagająca branża, opowiada Robert Kuc, właściciel sieci Zdrowa Krowa.

Kobiet nadal zarabiają mniej niż mężczyźni.

Przyczyny porażek franczyzobiorców.

Handel idzie w lokalność.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorcy konceptów – Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM, Twój Prawnik 2, MBE.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram