Ogromne zainteresowanie treningami EMS

Data dodania: 17 sierpnia 2021
Kategoria:
Foto: Studio Synergy

Studio Synergy, specjalizujące się w treningach EMS (elektrostymulacja mięśni), od 2021 roku pozyskało już trzech nowych franczyzobiorców. Planuje dalszą ekspansję, także w mniejszych miejscowościach.

Sieć Studio Synergy zarządza czterema placówkami własnymi w Krakowie oraz trzema franczyzowymi w Katowicach, Bielsku-Białej i Radomiu. Wszystkie trzy placówki franczyzowe zostały otwarte w 2021 roku, mimo trwającej pandemii COVID-19.

Popularność treningu EMS podczas pandemii

Bartłomiej Stanek, prezes i dyrektor ds. franczyzy Studio Synergy, zauważa, że zainteresowanie treningiem EMS znacznie wzrosło w czasie pandemii. Treningi te były alternatywą dla tradycyjnej aktywności fizycznej w okresie lockdownu, oferując bezpieczne i indywidualne podejście. Stanek podkreśla jednak, że popularność EMS wynika również z coraz większego zapracowania i braku czasu, co sprawia, że skuteczne treningi raz w tygodniu są atrakcyjne.

Franczyza w mniejszych miejscowościach

Obecnie franczyza Studio Synergy jest dostępna głównie dla inwestorów z większych miast. Jednakże, latem 2021 firma rozpoczęła projekt związany z treningiem EMS skierowany do mniejszych miejscowości, którego szczegóły zostaną wkrótce ujawnione.

Warunki finansowe i wsparcie dla franczyzobiorców

Inwestycja w franczyzę Studio Synergy wymaga kwoty 100-140 tys. zł, z wstępną opłatą franczyzową 15 tys. zł. Franczyzobiorcy nie muszą posiadać doświadczenia, gdyż firma oferuje kompleksowe szkolenia i wsparcie w prowadzeniu działalności.

Trening EMS w Polsce

Trening personalny EMS w Polsce rozwija się dynamicznie, choć liczba butikowych studiów fitness jest mniejsza niż w Niemczech, prekursorach treningu EMS. Bartłomiej Stanek zauważa, że treningi te cieszą się popularnością szczególnie na południu Polski, ale na północy kraju wciąż jest ich niewiele. Potencjał rynku zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach jest jednak duży.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design