Nowe otwarcia w sieci Sushi Kushi & Ramen Shop

Autor: MK
Kategoria:

W pierwszym tygodniu stycznia nowy lokal pojawił się w Poznaniu przy ulicy Bóżniczej 3.

Nowy lokal działa w modelu combo, co znaczy, że pod jednym adresem znajduje się koncept Sushi Kushi i Ramen Shop. Takie rozwiązanie działa już w kilku miastach w Polsce.

Poznań to dla nas niezwykle ważny punkt na mapie i chociaż jest to nasz pierwszy lokal w tym mieście, to zostaliśmy przyjęci przez Poznaniaków z wielkim entuzjazmem. Z całą pewnością za sukcesem tego przedsięwzięcia stoją nie tylko kreatorzy naszego menu, ale ogólna „moda na ramen” mówi Andrzej Pelc- Gonera- twórca i założyciel obydwu marek.

Cieszę się, że opracowaliśmy system- bazując na doświadczeniu z Sushi Kushi, który pozwala nam skalować biznes, koncepcyjnie jest interesującą propozycją dla inwestorów, a na samym końcu oferujący doskonały produkt dla Gości naszych restauracji.

W ofercie lokalu Sushi Kushi & Ramen Shop w Poznaniu znajdziemy różnego rodzaju sushi, rameny oraz przekąski w japońskim wydaniu. W karcie znajdują się również pozycje dedykowane najmłodszym Gościom- takie jak np. „Sweet Banana Roll”.

Sieć zapowiada, że na początku lutego uruchomiony zostanie kolejny lokal- tym razem będzie to Bydgoszcz.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Ramen Shop 110 000 zł netto + koszt adaptacji lokalu; Sushi Kushi 130 000 zł netto + koszt adaptacji lokalu
  • Opłata wstępna: 25 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2 500 zł ( brak opłaty od obrotu)
  • Opłata marketingowa:

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram