Cukiernia Sowa idzie z duchem czasu! - remodeling kolejnych lokali właśnie dobiegł końca

Data dodania: 2 lutego 2023
Kategoria:

Cukiernia Sowa, bydgoska firma, nieustannie się rozwija, poszerzając swoją sieć i asortyment. Oprócz cukierni, w portfolio firmy znajdują się również restauracje i apartamenty.

Od 2013 roku, Cukiernia i Restauracja Sowa na toruńskim Rynku Staromiejskim przyciągają mieszkańców i turystów. Lokal w sercu miasta Kopernika oferuje bogaty asortyment w nowoczesnym wnętrzu. Znajduje się tutaj na powierzchni 230m² i niedawno przeszedł metamorfozę. Wnętrza lokalu zostały przystosowane do potrzeb mieszkańców Torunia, zachęcając do spędzania wolnego czasu, przerw lunchowych czy organizowania spotkań biznesowych.

Strategia rozwoju sieci Cukierni Sowa

Rozwój sieci obejmuje otwieranie nowych punktów, ale równie istotne jest dla nas utrzymywanie wysokiego standardu w istniejących lokalizacjach. Rozbudowujemy asortyment, usprawniamy logistykę i odnawiamy wnętrza, aby nasi goście czuli się komfortowo. Toruń jest jednym z 61 miast, gdzie funkcjonują nasze punkty. Mamy tam siedem cukierni, restaurację i apartamenty. – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Bogata oferta Cukierni Sowa w Toruniu

W toruńskiej cukierni Sowy można znaleźć szeroki wybór słodkości: torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery, oraz lody rzemieślnicze i galanteria czekoladowa. Kawa serwowana w lokalu pochodzi z własnej palarni Sowy. Segment wytrawny "Sowa lunchowa" oferuje kanapki, pasty i sałatki, przygotowane ze świeżych składników według autorskich receptur firmy.

Restauracja Sowa – smaki i przestrzeń

Restauracja Sowa oferuje dania z dokładnie dopracowanymi kompozycjami smakowymi. Codziennie serwowane są zestawy obiadowe, a menu zmienia się dwa razy do roku, prezentując dania sezonowe. Restauracja jest również miejscem na organizację imprez. Latem zaprasza do kameralnego patio w stylu włoskim, idealnego do degustacji wyśmienitych dań i win.

Lokal przy Rynku Staromiejskim w Toruniu wyróżnia się starannie dopracowanym wnętrzem. Na 230m² wydzielono część kawiarnianą i restauracyjną. Zaplecze lokalu jest nowocześnie wyposażone. Dominujący klimatyczny wystrój łączy nowoczesny design z charakterystycznym stylem marki. Wkrótce do dyspozycji gości zostaną oddane również Apartamenty Sowa, które aktualnie przechodzą remont.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design