Nowa franczyza od Multi Ice Group

Data dodania: 7 marca 2022
Kategoria:

Multi Ice Group prezentuje nowy koncept franczyzowy Crazy Dog, skierowany do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej przyczepy gastro. Crazy Dog oferuje wysokiej jakości hot-dogi, zapiekanki, frytki oraz potrawy wegetariańskie, przygotowywane z najlepszych składników.

Katarzyna Czapnik z sieci podkreśla, że Crazy Dog to oferta premium, odpowiadająca na rosnące wymagania świadomych konsumentów. Menu zawiera różnorodne smaki inspirowane kuchniami z całego świata, co przyciąga szerokie grono klientów.

Niskie koszty startowe i szybki zwrot z inwestycji

Inwestycja w Crazy Dog rozpoczyna się od 25 tys. zł, obejmując w pełni wyposażoną, mobilną przyczepę. Koncept umożliwia łatwą zmianę lokalizacji, oferując elastyczność w prowadzeniu działalności.

Przyczepy Crazy Dog cechują się solidnością, estetyką i nowoczesnym designem, idealnie komponującym się w różnych otoczeniach. Zapewniają one pracownikom ergonomiczne warunki pracy i komfortową obsługę klientów.

Biznes dostępny dla każdego

Multi Ice Group zapewnia kompleksowe wsparcie, w tym pomoc w uzyskaniu finansowania, promocji przed otwarciem oraz dostęp do bazy sprawdzonych lokalizacji. Oferowane są również indywidualne wsparcie i szkolenia, umożliwiające szybkie poznanie branży i rozwój biznesu.

Firma posiada 18-letnie doświadczenie na rynku franczyzowym, zarządzając takimi markami jak LodyBonano czy Dr Kluczyk. Multi Ice Group planuje dalsze inwestycje i rozwój oferty "biznesu na kołach".

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design