Największe targi pomysłów na biznes – poznaj aż 70 kryzysoodpornych możliwości

Data dodania: 23 stycznia 2023
Kategoria:

Chcesz założyć własną firmę, zamiast zarabiać „na kogoś”? Szukasz pomysłu na biznes, który przyniesie Ci pieniądze nawet w czasach kryzysu? Zastanawiasz się, czy warto postawić na franczyzę? A może potrzebujesz motywacji, by zacząć właśnie TERAZ?

Weź udział w krakowskim wydarzeniu Business Idea: Targi Franczyzy i Wsparcia dla Biznesu. Daj się zainspirować najlepszym i zyskaj nowe kontakty biznesowe. To Największe Targi Pomysłów Na Biznes W Południowej Polsce. Poznaj aż 70 różnych kryzysoodpornych możliwości i wybierz rozwiązanie, dzięki któremu naprawdę zarobisz!

Własna firma w czasach kryzysu – dobry czy zły pomysł?

Nie ma jednej złotej rady na to, by Twój biznes okazał się sukcesem. Potrzeba doskonałego pomysłu, wielu godzin ciężkiej pracy i… szczypty szczęścia. Własna firma to jednak wciąż najlepszy sposób na niezależność oraz wysokie zarobki.

Istnieją takie branże, które doskonale rozwijają się mimo kryzysu. W ciągu ostatnich kilku lat powstało również ogromne zapotrzebowanie na konkretne rodzaje usług – konsumenci jeszcze bardziej cenią przede wszystkim swój czas i stan zdrowia.

W co warto więc teraz inwestować? Do najprężniej rozwijających się gałęzi należą między innymi:

● transport i usługi kurierskie – dziś niemal każdy korzysta z zakupów online, a szybki transport zakupionych towarów to klucz do sukcesu;
● jedzenie na dowóz – konsumenci zamawiają z dostawą nie tylko zakupy, lecz także jedzenie czy catering;
● zdrowa żywność – trend przybiera na sile, rozwija się szczególnie w kierunku produktów bezmięsnych czy zastępujących mięso;
● usługi z dojazdem do klienta – przede wszystkim kosmetyczne, fryzjerskie czy fizjoterapeutyczne;
● fotowoltaika – odnawialne źródła energii są coraz chętniej stosowane nie tylko w gospodarstwach domowych, lecz także w firmach;
● sklepy typu convenience – wiele osób chętniej wybiera niewielkie sklepy pod blokiem zamiast ogromnych hipermarketów;
● marketing internetowy – coraz więcej firm reklamuje się w internecie, dlatego usługi związane z reklamami w sieci rozwijają się bardzo szybko;

To oczywiście tylko przykłady branż, na których można sporo zarobić. Szukasz jeszcze innych pomysłów? Na Targach Pomysłów Na Biznes – Business Idea Kraków poznasz firmy rozwijające się w 13 różnych gałęziach gospodarki. Znajdziesz tu zarówno Franczyzy , Producentów jak i inne propozycje współpracy. Dzięki temu dowiesz się, w co warto zainwestować i w jaki sposób na swój sukces zapracowali inni.

A może franczyza? Pomysły na kryzysoodporny biznes

Czy wiesz, że według badań rynkowych po 5 latach aż 80% franczyzobiorców wciąż prowadzi biznesy? Tymczasem w przypadku firm bez franczyzowego wsparcia taki wiek osiąga tylko 20% firm . To sporo mówi o rynku!

Eksperci podkreślają, że franczyza to szczególnie dobre rozwiązanie w czasach kryzysu. Dlaczego? Zastosowanie doskonale znanego i wiele razy przetestowanego rozwiązania niesie ze sobą znacznie większą szansę na sukces. Nie musisz wymyślać czegoś zupełnie nowego – skorzystaj z pomysłu, który działa!

To bezpieczniejsza opcja, ponieważ na start otrzymasz nie tylko niezbędne wsparcie (w tym prawne), lecz także całe know-how, pomysły, zaplecze technologiczne, dostęp do szkoleń i wiele więcej.

Jednocześnie sporo oszczędzasz m.in. na marketingu (marka jest już znana, a firma wciąż inwestuje w kolejne reklamy), sprzęcie (np. w przypadku salonu kosmetycznego) czy towarze (nie musisz dodatkowo negocjować z hurtowniami, kupujesz produkty w okazyjnych cenach). A to tylko niektóre z korzyści!

W Polsce działa ponad 800 różnych sieci franczyzowych , w tym restauracji czy sklepów spożywczych. Na Targach Business Idea w Krakowie znajdziesz przedstawicieli wielu różnych franczyz. Porozmawiasz na miejscu z przedstawicielami , różnych konceptów i dowiesz się jakie korzyści i wymagania za sobą niosą.

To niezwykle różnorodne opcje, które gwarantują Ci szerokie możliwości. W niektórych przypadkach wkład inwestycyjny wynosi zaledwie kilka tysięcy złotych, dlatego jest to okazja dostępna niemal dla każdego. Franczyza łączy ponadto niezależność z bezpieczeństwem – i właśnie dlatego jest tak chętnie wybieranym rozwiązaniem!

Największe targi pomysłów na biznes – konferencja, networking i wiele więcej

Targi Business Idea to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej firmy. Co znajdziesz w Krakowie? To cały dzień pełen inspiracji i wsparcia!

Podczas wydarzenia usłyszysz rady od praktyków biznesu, m.in. Marcina Prokopa (dziennikarza i redaktora naczelnego), Przemysława Młodzianowskiego (Dyrektora Zarządzający ds. Sprzedaży w BNI POLSKA) czy Kacpra Bisanza (Przedsiębiorcy, który zarobił pierwszy milion złotych w wieku 29 lat). Specjaliści podzielą się swoją historią, przekażą Ci wiedzę i cenne rady praktyczne, których nie znajdziesz w książkach.

Co czeka Cię na targach? Poznaj najważniejsze punkty dnia!

● Stanowiska wystawiennicze – spotkasz na nich blisko 70 przedstawicieli firm franczyzowych (oraz innych modeli współpracy), producentów maszyn itp., a także porozmawiasz z ekspertami na temat możliwości oferowanych przez ich firmy.

● Konferencja Business Idea– prelekcje prowadzone przez praktyków, którzy mają ogromne doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Przykładowe tematy to:” Porażki zdarzają się każdemu czyli jak odnaleźć pozytywny klucz do sukcesu we własnych niepowodzeniach?” oraz „Skalowanie biznesu w oparciu o metodologię Scaling up – Czyli jak wykorzystać 4 filary każdej organizacji, aby w odpowiedni sposób rozwinąć swój biznes” oraz „Jak zwiększyć obroty sprzedaży”. Podczas konferencji pojawią się takie zagadnienia jak: czy „Profesjonalna firma w social mediach – jak skutecznie rozwijać swoją markę w świecie online?”.

● Panel biznesu -krótkie prezentacje konceptów biznesowych – innowacyjna formuła, w trakcie której poznasz i porównasz różne modele biznesowe. Publiczność w konkursie wybierze ponadto najlepszą z prezentacji.

● Kontrolowany networking – podczas niego poznasz potencjalnych partnerów biznesowych i wymienisz się z nimi doświadczeniami. To aż godzina bezcennych kontaktów i tysiące nowych okazji.

● Doradztwo i wsparcie w sprawie pozyskania finansowania lub dotacji – stanowiska doradcze ze specjalistami .

● Doradztwo w sprawie skalowania firmy (dowiedz się z jakich sposobów i usług warto skorzystać , aby przyspieszyć rozwój Twojej firmy )

Podczas wydarzenia poznasz aż 70 kryzysoodpornych możliwości i pomysłów na biznes, przede wszystkim dotyczących sieci franczyzowych oraz producentów. To również ponad 3000 różnych uczestników, z którymi możesz dzielić się swoimi doświadczeniami.

Dlaczego Targi Business Idea to doskonałe miejsce dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy warto pojawić się na Największych Targach Pomysłów Na Biznes W Południowej Polsce? Zdecydowanie tak! Bo to miejsce dla każdego obecnego lub przyszłego przedsiębiorcy. Kup bilet na stronie https://targibusinessidea.pl/ i:

● zainspiruj się oraz poznaj dziesiątki nowych pomysłów na biznes, a także ciekawych modeli współpracy, z których łatwo wybierzesz opcję dla siebie;
● dopasuj model biznesowy i sposób prowadzenia firmy do swoich możliwości (w tym finansowych i lokalowych) oraz potrzeb;
● zwiększ motywację do działania oraz czerp energię od liderów w branży, m.in. przedstawicieli takich firm jak Auchan, Żabka, Stava, Carrefour czy epaka.pl;
● skonsultuj swoje pomysły, możliwości oraz wymagania ze specjalistami, którzy krok po kroku pomogą Ci wystartować z biznesem;
● zyskaj nowe kontakty, poznaj możliwych współpracowników, partnerów biznesowych, a nawet inwestorów;
● rozwiń swoje horyzonty i poznaj opcje, o których wcześniej mało kto słyszał;
● uzyskaj niezbędne informacje i dowiedz się, jakie masz możliwości finansowe czy dotacyjne.

Targi Business Idea to masa wiedzy i motywacji w pigułce. W tym roku to już 3. edycja tego wydarzenia. Każda przyciąga nie tylko wystawców i praktyków biznesu, lecz także kilka tysięcy uczestników.

Jeśli szukasz pomysłu na biznes, motywacji do podjęcia działania czy nowych kontaktów biznesowych – to doskonałe miejsce dla Ciebie. Sprawdź, w jaki sposób najłatwiej i najbezpieczniej zarobić w czasach kryzysu, a później wciel swój plan w życie!

Skumulowana wiedza dla przedsiębiorców.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design