Marka Ramen Shop by Sushi Kushi nie zwalnia tempa rozwoju

Data dodania: 11 października 2022
Kategoria:

Wrzesień przyniósł sieci Ramen Shop dwie nowe lokalizacje.

W Częstochowie przed lokalem Sushi Kushi 3 września rozpoczął swoją działalność foodtruck. Po miesiącu możemy śmiało powiedzieć, że nasi klienci są zachwyceni ramenami – mówi Franczyzobiorca. Jest to coś nowego, czego w Częstochowie praktycznie nie ma, a dzięki mobilności możemy być częścią każdego dużego wydarzenia, jakie będzie się odbywać u nas w mieście.

Z kolei 17 września na łódzkim osiedlu Teofilów został uruchomiony klasyczny lokal z salą dla gości. Lokal posiada ponad 20 miejsc siedzących. W dniu otwarcia przeżyliśmy prawdziwe oblężenie; cieszymy się z każdej wizyty, każdego zamówionego ramenu i każdej pozostawionej opinii – mówi Pani Ewelina- franczyzobiorczyni.

Sieć nie zwalnia tempa- jak informuje franczyzodawca Andrzej Pelc- Gonera - w październiku Ramen Shop’y pojawią się w Sieradzu, Radomsku oraz na osiedlu Retkinia w Łodzi, a do końca roku zaplanowano jeszcze 5 otwarć.

Ramen Shop to druga marka właściciela konceptu Sushi Kushi, która w formule franczyzowej istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat. W ofercie lokalu znajdziemy 6 aromatycznych ramenów, pyszne fryty podawane z towarzystwie majonezu truflowego w wersji wege lub z mięsem oraz bułeczki Bao. Cały koncept został opracowany w taki sposób, aby każdy kto nie posiada doświadczenia gastronomicznego mógł z powodzeniem poprowadzić ten biznes.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design