Magazyn Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Data dodania: 4 września 2020
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes - najnowszy numer

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Choć kwarantanna się skończyła, lockdown też, czasy wciąż jakieś niepewne, bo niby normalnie, a  jakby inaczej. W tym czasie niepewności chcemy dodać otuchy naszym Klientom i czytelnikom ciekawą lekturą naszego najnowszego wydania.

W raporcie najnowszego wydania przyjrzeliśmy się branży FMCG i jak się okazuje, koronawirus nie zastopował rozwoju franczyzowych sieci tego sektora rynku. Ale czy wszystkich?

Pozytywne jest to, że nadeszły dobre czasy dla franczyzy, o czym piszemy w temacie numeru. W najbliższych miesiącach zainteresowanie franczyzą będzie rosło.

Zdrowy biznes w niebezpiecznych czasach? Tak, o tym w wywiadzie numeru.

Strategia firmy - jak określić w czym oraz jakim klientom pomagamy.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów – Carrefour Express oraz Xeromatic.

Kto ma szansę na duży sukces? Na pewno zaangażowany multibiorca.

Od pasji do biznesu - czyli renowacja mebli. Sprawdziliśmy również najefektywniejsze opcje inwestycyjne na rynku nieruchomości.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design