Intermarché rozwija sieć otwierając kolejny sklep

Data dodania: 21 października 2021
Kategoria:

Od 21 października mieszkańcy Strzelec Opolskich mają dostęp do nowego supermarketu sieci Intermarché. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Stawowej 1, obok już istniejącego sklepu Bricomarché.

Supermarket Intermarché w Strzelcach Opolskich, dzięki zastosowaniu nowoczesnego konceptu Power, oferuje klientom szeroki asortyment produktów świeżych, ekologicznych i fit. Otwarcie sklepu przynosi dodatkowe miejsca pracy, wpływy do lokalnego budżetu z podatków oraz akcje społeczne, które są organizowane przez Grupę Muszkieterów.

Zaproszenie od właścicieli sklepu

Matylda i Maciej Pieczyńscy, właściciele sklepu Intermarché w Strzelcach Opolskich, zapraszają mieszkańców do odwiedzenia nowego sklepu. Podkreślają, że zadbali o wygodę klientów, oferując produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach, w tym towary od lokalnych dostawców. Planują również rozwój e-commerce i uruchomienie usługi Intermarché Drive w 2022 roku.

Udogodnienia w nowym sklepie

W sklepie Intermarché zastosowano wydłużone taśmy kasowe, odświeżono elewację budynku, a układ sklepu zaprojektowano tak, by był intuicyjny dla klientów. W ofercie sklepu znajdują się lokalne produkty, a do dyspozycji klientów jest piekarnia, wędzarnia oraz usługa rozbioru mięsa. Można również dokonywać płatności bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo.

Akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów

Otwarcie każdego supermarketu Intermarché lub Bricomarché wiąże się z organizacją akcji społecznych dla lokalnych mieszkańców, co wpisuje się w strategię Grupy Muszkieterów. Do istotnych działań prospołecznych należą m.in. bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek” oraz akcje Fundacji Muszkieterów: „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram