Intermarché otworzyło kolejny supermarket w tym roku

Data dodania: 10 maja 2021
Kategoria:

Supermarket Intermarché jest dostępny dla klientów w Parku Handlowym MMG Centers w Piekarach Śląskich. Już od sześciu lat klienci mogą korzystać z oferty sklepu Bricomarché, specjalizującego się w produktach do domu i ogrodu.

W marcu tego roku Grupa Muszkieterów uruchomiła w Piekarach Śląskich drugą placówkę pod szyldem Intermarché. Zgodnie z koncepcją Power, supermarket oferuje strefę ryneczku ze świeżymi produktami tuż przy wejściu. Klienci znajdą tu bogaty asortyment, w tym szeroką gamę produktów nabiałowych, bio, fit, napojów oraz dań gotowych.

Innowacje i funkcjonalności w sklepie

Sklep oferuje różnorodne metody zakupu wędlin, mięs i serów, zarówno w formie tradycyjnej, jak i świeżo zapakowanych porcji. Klienci mają dostęp do samoobsługowej krajalnicy do pieczywa oraz strefy z kulinarnymi inspiracjami i ofertami promocyjnymi. Supermarket został wyposażony w kasy z dłuższymi taśmami oraz chłodnie z mrożonymi produktami usytuowanymi blisko kas.

Zaproszenie od właścicieli Intermarché w Piekarach Śląskich

Adrian Podziemski wraz z żoną Agnieszką, właściciele sklepu Intermarché w Piekarach Śląskich, zapraszają mieszkańców do odwiedzenia placówki, oferując bogaty wybór produktów oraz świeżą żywność z własnej wędzarni i piekarni. Klientom proponują produkty od lokalnych dostawców, w tym pieczywo, nabiał, warzywa, owoce oraz garmażerka.

Grupa Muszkieterów i jej zaangażowanie społeczne

Grupa Muszkieterów realizuje akcje społeczne w ramach otwarcia nowych sklepów Intermarché i Bricomarché, co jest integralną częścią ich strategii. Działania te obejmują organizację bezpłatnych badań mammograficznych, a także akcje Fundacji Muszkieterów, takie jak budowa placów zabaw czy organizacja wakacji dla dzieci.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design