Holistyczne podejście do odchudzania w Body Evolution

Data dodania: 5 lutego 2021
Kategoria:
Foto: Body Evolution

Foto: Body Evolution

Trend na zdrowy styl życia i zgrabną sylwetkę wciąż jest na fali. To pozwoliło firmom z tej branży, takim jak sieć Body Evolution, przetrwać trudności spowodowane pandemią. Sieć ta, specjalizująca się w usługach kosmetycznych i modelowaniu sylwetki, otworzyła w ostatnim czasie aż siedem nowych gabinetów i podpisała umowy na otwarcie kolejnych.

Body Evolution - sukces pomimo trudności

"Mieliśmy to szczęście, że znaczna część naszej działalności, czyli kosmetyka, nie została ograniczona podczas drugiego lockdownu. Pomimo tego, odczuwamy spadek liczby klientów" – mówi Beata Wituń, właścicielka sieci Body Evolution. Pandemia i związane z nią ograniczenia wpłynęły na zmniejszenie wizyt w salonach modelowania sylwetki.

Z drugiej strony, wiele osób czuje potrzebę wyjścia z domu, dbania o siebie i powrotu do aktywności fizycznej, co jest odpowiedzią na siedzący tryb życia i zdalną pracę. "Rok spędzony w izolacji, ograniczony do minimalnej aktywności fizycznej, spowodował, że wielu z nas przybyło zbędnych kilogramów" – dodaje Wituń.

Holistyczne podejście do zdrowia w Body Evolution

Body Evolution oferuje holistyczne podejście do odchudzania i modelowania sylwetki, łącząc dietę, aktywność fizyczną i naturalne metody, takie jak masaż czy endermologia. W roku ubiegłym sieć rozrosła się o siedem nowych lokalizacji, a w planach ma otwarcie kolejnych studiów. Rozmowy trwają także nad własnym programem telewizyjnym i ekspansją na rynki zagraniczne.

Warunki otwarcia studia Body Evolution

Aby otworzyć studio Body Evolution, potrzebna jest pasja, zaangażowanie w pracę i rozwój osobisty, a także umiejętność budowania relacji z klientami. "Szukamy przedsiębiorczych kobiet, determinowanych, z doświadczeniem w pracy z ludźmi. Lokalizacja czy kapitał są sprawami drugorzędnymi" – podkreśla Wituń.

Obecnie w sieci Body Evolution funkcjonuje ponad 20 gabinetów, zarówno w dużych miastach, jak Warszawa, Białystok, Kielce, jak i mniejszych miejscowościach, w tym Kępno, Radzymin czy Siedlce.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design