Holistyczne podejście do odchudzania w Body Evolution

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Body Evolution

Foto: Body Evolution

Moda na zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia nie przemija. Dlatego biznesy działające w tej branży oparły się trudnościom związanym z pandemią. Sieć Body Evolution otworzyła siedem nowych gabinetów i podpisała umowy na kolejne.

– Mamy to szczęście, że znaczna część naszej działalności to kosmetyka, która przy drugim lockdownie nie została ograniczona. Nie zmienia to faktu, że odczuwamy bardzo duży spadek liczby klientek – przyznaje Beata Wituń, właścicielka sieci Body Evolution. Kwarantanna, zamknięte placówki edukacyjne, obawy przed zakażeniem koronawirusem ograniczyły w przypadku części osób chęć do odwiedzania salonów modelowania sylwetki.

Jednak jest i druga strona medalu. – Ludzie są już zmęczeni i znudzeni ciągłym siedzeniem w domu, na pracy zdalnej lub z dziećmi. Kobiety chcą wyjść do ludzi, zadbać o siebie, a po rocznym siedzeniu na wiecznej kwarantannie, gdzie nasze spacery ograniczały się tylko do trasy pokój - lodówka, wielu z nas przybyło zbędnych kilogramów – wyjaśnia Wituń.

A ich zrzucenie często wcale nie jest łatwe. Aż 70  procent sukcesu to dieta, reszta to aktywność fizyczna. Dużym zainteresowanie cieszą się też naturalne metody modelowania sylwetki jak masaż czy endermologia. Dzięki temu, że Body Evolution świadczy usługi z holistycznym podejściem do odchudzania i modelowania sylwetki, klientki mogą tam uzyskać kompleksowy, dobrany indywidualnie do ich potrzeb zestaw złożony z diety, ćwiczeń i zabiegów.

W ubiegłym roku sieć powiększyła się o siedem nowych gabinetów, a także podpisała umowy z trzema kolejnymi. Już w lutym planowane jest otwarcie kolejnego studia pod szyldem Body Evolution. Sieć prowadzi też rozmowy z telewizją w sprawie własnego programu. Planuje również wejście na rynki zagraniczne.

Co jest niezbędne do tego, by otworzyć własne studio Body Evolution? - Trzeba mieć pasję, serce do ludzi i swojej pracy, a także chęć rozwoju osobistego i swoich pracowników oraz dążyć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Poszukujemy osób kontaktowych oraz relacyjnych. Naszym wymogiem są kobiety przedsiębiorcze, zdeterminowane, z doświadczeniem w pracy z ludźmi.  Wówczas kwestia lokalizacji czy kapitału stają się sprawą drugorzędną – podkreśla Beata Wituń.

W sieci Body Evolution działa obecnie ponad 20 gabinetów. Znajdują się one zarówno w dużych miastach, np. Warszawa, Białystok czy Kielce, jak i mniejszych miejscowościach jak np. Kępno, Radzymin czy Siedlce.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram