Grupa Muszkieterów inwestuje w coraz lepszą obsługę i nowy system kasowy

Data dodania: 15 kwietnia 2022
Kategoria:

Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché, skoncentrowała się na wprowadzeniu nowoczesnych technologii. Obecnie realizowany jest projekt wymiany systemów kasowych w supermarketach na bardziej zaawansowane, z myślą o lepszym zaspokajaniu potrzeb konsumentów i sklepów. Grupa zainwestowała już 15,4 mln złotych w nowe serwery i stacje robocze.

W sklepach Intermarché i Bricomarché prowadzonych przez Grupę Muszkieterów trwają przygotowania do implementacji nowego systemu kasowego. Ma on ułatwić identyfikację indywidualnych potrzeb klientów poprzez tzw. kartę klienta. Pilot programu ruszy w połowie roku, a pełne wdrożenie zaplanowano na koniec 2022 roku.

Udoskonalenie identyfikacji potrzeb klientów

Zaplanowana aktualizacja systemu kasowego umożliwi lepsze rozpoznawanie indywidualnych preferencji konsumentów poprzez łączenie paragonów z danymi osobowymi. Będzie to podstawą do wprowadzenia nowych usług, takich jak kasy samoobsługowe, mobilne oraz scan&go, a także do rozwoju elastycznego programu lojalnościowego Intermarché.

Długoterminowa strategia rozwoju i innowacji

Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce, podkreśla długofalowe zaangażowanie w inwestycje technologiczne, które są kluczowe dla rozwoju firmy, analityki i budowania lojalności klientów. Wymiana systemu kasowego jest istotnym etapem w tej strategii.

Poprawa wydajności i bezpieczeństwa przez nowe serwery

Inwestycja Grupy Muszkieterów w nowe serwery i stacje robocze, o wartości 15,4 mln złotych, ma na celu podniesienie efektywności systemów informatycznych w sklepach oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design