Furgonetka Punkt – franczyza z niskim wkładem własnym

Data dodania: 29 marca 2021
Kategoria:
Foto: Furgonetka Punkt

Foto: Furgonetka Punkt

Prowadzisz firmę handlową lub usługową i dysponujesz lokalem w atrakcyjnym miejscu? Warto jeszcze lepiej wykorzystać jego potencjał i uruchomić w nim punkt nadawania przesyłek kurierskich Furgonetka Punkt.

Ta franczyza pozwoli Ci zarabiać dodatkowe pieniądze przy minimalnym wkładzie własnym i przyciągnąć do swojego lokalu nowych klientów.

Furgonetka – serwis do nadawania przesyłek kurierskich

Franczyza Furgonetka Punkt została stworzona przez markę Furgonetka – brokera kurierskiego umożliwiającego nadawanie przesyłek obsługiwanych przez 10 firm najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce. Serwis Furgonetka działa na rynku usług kurierskich już ponad 10 lat, a przez ten czas klienci nadali za jego pośrednictwem ponad 30 milionów paczek. Ogromna rozpoznawalność serwisu Furgonetka i popularność jego usług pozwala na stały rozwój marki, a kolejnym krokiem w tym rozwoju było uruchomienie franczyzy. Sieć Furgonetka Punkt daje możliwość otwierania punktów, do których klienci serwisu przynoszą nadawane przez siebie przesyłki, a przedsiębiorca dołączający do sieci zarabia na każdej nadanej u niego przesyłce. Obecnie Furgonetka Punkt działa już w 300 lokalizacjach w całym kraju, a nowych placówek codziennie przybywa.

Jak otworzyć Furgonetka Punkt?

Uruchomienie franczyzy Furgonetka Punkt jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić ankietę zgłoszeniową, która jest dostępny w zakładce „Punkty” i poczekać na rozpatrzenie wniosku. Jeśli charakter dostępnego lokalu będzie zgodny z wymogami sieci, dołączysz do jej partnerów i zaczniesz zarabiać dodatkowe pieniądze.

Dlaczego warto zainwestować we franczyzę kurierską?

Nieustanny rozwój sprzedaży internetowej sprawia, że popyt na usługi kurierskie stale rośnie, a klienci firm kurierskich chcą mieć możliwość szybkiego i wygodnego nadawania przesyłek – najlepiej tuż za rogiem, a to umożliwi im Twoja franczyza. Punkt nadania i odbioru przesyłek to doskonały kierunek rozwój firmy.

● Nie musisz spełniać żadnych restrykcyjnych wymagań.
● Franczyzę Furgonetka Punkt możesz prowadzić w lokalu handlowym lub usługowym takim jak sklep spożywczy, kwiaciarnia, stacja paliw, salon fryzjerski, punkt ksero lub inny biznes.
● Punkt nadań przesyłek otworzysz również wtedy, kiedy jesteś już franczyzobiorcą innej marki – taka dodatkowa franczyza pozwoli Ci jeszcze lepiej wykorzystać dostępne miejsce.
● Furgonetka Punkt to franczyza z niskim wkładem dostępna nawet dla tych najmniejszych firm.
● Za każdą nadaną u Ciebie przesyłkę otrzymasz stosowną prowizję i zwiększysz tym swoje dochody.

Usługi kurierskie są „odporne” na Covid-19, a franczyza w tej branży może wspomagać Twoją działalność w jej gorszym okresie spowodowanym pandemią. Takie dywersyfikowanie źródeł przychodów pozwoli Ci utrzymać płynność finansową nawet w gorszych czasach. Dodatkowo możesz też zyskać nowych klientów, którzy przy okazji nadawania paczek skorzystają z Twojej oferty – zrobią zakupy lub zlecą Ci wykonanie usługi.

Prowadzisz sklep lub punkt usługowy? Wejdź na stronę https://furgonetka.pl/otworz-punkt-partnerski, wypełnij formularz zgłoszeniowy i otwórz dodatkowy biznes.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design