Franczyzobiorcy planują otwierać kolejne sklepy GoDan

Data dodania: 21 lipca 2023
Kategoria:
Foto: Franczyza GoDan

Sieć GoDan oferująca dekoracje i akcesoria na przyjęcia liczy już 120 placówek w całej Polsce. Jednak wciąż można znaleźć atrakcyjne lokalizacje, w których takiego sklepu jeszcze nie ma.

Wytypowaliśmy kilka miejsc, które widzimy jako szczególnie rozwojowe, np. woj. świętokrzyskie z takim miastami jak Kielce, Skarżysko-Kamienna czy Starachowice. Dodatkowo ogromny potencjał widzimy w Nowym Sączu, Krakowie (szukamy miejsca na kolejny sklep), Szczecinie, Sopocie, Koszalinie, Słupsku, Elblągu, Radomiu, Białymstoku, Olsztynie czy Opolu. Takich miast jest dużo więcej, wymieniłam tylko kilka największych – mówi Agnieszka Falińska odpowiedzialna za rozwój sieci franczyzowej GoDan.

Optymalny lokal pod sklep powinien mieć ok. 60 mkw. Szacunkowy koszt adaptacji lokalu wraz z zatowarowaniem to ok. 35 tys. zł netto.

Potencjalny franczyzobiorca, przed uruchomieniem swojego sklepu, otrzymuje od nas pełny pakiet wsparcia. Doradzamy m.in. w temacie rozpoczęcia działalności, aranżacji sklepu, wyboru lokalizacji, zatowarowania, materiałów marketingowych. Organizujemy także szkolenie w dedykowanym do tego celu sklepie franczyzowym. Zależy nam na tym, by nasz partner jak najszybciej osiągnął zwrot z inwestycji, więc wspieramy także sklepy w marketingu internetowym. Zostawiamy jednak franczyzobiorcy dużą swobodę i elastyczność w zakresie działań lokalnych czy prowadzenia swojej własnej komunikacji w mediach społecznościowych – mówi Falińska, podkreślając, że kluczem do osiągnięcia sukcesu w tym biznesie jest osobiste zaangażowanie franczyzobiorcy.

A jak w ostatnim czasie radzą sobie na rynku sklepy GoDan? Ze względu na dużą liczbę sklepów oraz różny okres ich funkcjonowania – różnice mogą być znaczące: od kilkuprocentowych wzrostów sprzedaży rok do roku po wzrosty sięgające nawet 30 procent. Jak podkreśla Falińska, dobrym znakiem jest to, że w dalszym ciągu dotychczasowi franczyzobiorcy są zainteresowani otwieraniem swoich kolejnych sklepów pod szyldem GoDan.

GoDan to największa sieć franczyzowa w branży artykułów okolicznościowych (typu party) i czołowa firma na tym rynku w Europie. Poza 120 sklepami działającymi pod szyldem GoDan, firma ma kilka tysięcy klientów w Polsce oraz zagranicą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 30 000 zł netto (w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design