Duże zainteresowanie franczyzą Project Zero Waste

Data dodania: 22 listopada 2021
Kategoria:

Firma Project Zero Waste, specjalizująca się w doradztwie z zakresu ochrony środowiska, ma plany uruchomienia oddziałów w każdym województwie w Polsce. Z usług firmy skorzystało już ponad 12 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz zaostrzające się wymogi prawne skłaniają coraz więcej przedsiębiorców do rozważenia działalności doradczej w zakresie ochrony środowiska jako potencjalnego biznesu.

Komentarz Prezes Project Zero Waste

Katarzyna Michniewska, prezes Project Zero Waste Sp. z o.o., zauważa rosnące zapotrzebowanie na doradztwo środowiskowe. "Każda zmiana przepisów powoduje wzrost zainteresowania naszymi usługami. Wiele firm będzie potrzebować doradztwa, aby dostosować się do unijnych dyrektyw i uniknąć surowych kar, a nawet zakazu działalności," mówi Michniewska.

Start oferty franczyzy przez Project Zero Waste

Project Zero Waste Sp. z o.o. niedawno rozpoczęła ofertę franczyzy, będąc pionierem w branży ochrony środowiska. Zainteresowanie ofertą franczyzy jest duże, a kandydatami są osoby z branży BHP oraz nowicjusze w dziedzinie ochrony środowiska.

Wymogi dla franczyzobiorców

Do zostania franczyzobiorcą Project Zero Waste nie jest konieczna znajomość branży, ale wymagane jest zaangażowanie i gotowość do nauki.

Obecna działalność i plany rozwoju firmy

Aktualnie Project Zero Waste ma dwa oddziały w Warszawie i Wrocławiu. Firma ma ambicje otworzyć oddziały w każdym województwie, głównie ze względu na swoje kluczowe usługi - audyty środowiskowe.

Kapitał początkowy i opłaty dla franczyzobiorców

Kapitał początkowy na rozpoczęcie współpracy jest ustalany indywidualnie i obejmuje opłatę wstępną oraz przygotowanie lokalu. Franczyzobiorcy będą ponosić miesięczne opłaty, w tym licencyjną, prowizyjną (uzależnioną od przychodów) oraz marketingową na kampanie reklamowe marki.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design