Franczyza - czy to się opłaca?

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 maja 2019
Kategoria:
Foto: Franczyza - czy to się opłaca?

Franczyza to powszechnie znana i lubiana forma prowadzenia działalności. W dużym uproszczeniu franczyza polega na pracy firmy pod szyldem innej, dzięki czemu wykorzystujemy wszelki potencjał dużej, już rozwiniętej marki i czerpiemy z niej zyski, dzieląc się niewielką kwotą z firmą macierzystą. To doskonały sposób na szybki dochód, który nie wymaga dużego nakładu pracy. Już dziś spróbuj własnych sił w tego rodzaju biznesie i dowiedz się, jakie korzyści na Ciebie czekają!

Jak otworzyć punkt kurierski?

Jednym z doskonałych pomysłów na rozwinięcie swojej działalności jest otworzenie punktu kurierskiego. Takie rozwiązanie idealnie się sprawdzi w dzisiejszych czasach, w których wiele osób każdego dnia nadaje przesyłki w różne zakątki Polski i całego świata. Codziennie przesyłamy sobie prezenty, a także zamawiamy produkty ze sklepów internetowych. W związku z tym punkt kurierski gwarantuje stały dochód - jest to nie tylko sprawdzony, ale także gotowy biznes. Wystarczy posiadać odpowiedni lokal, kapitał początkowy o wysokości uzależnionej od wymagań danej firmy macierzystej oraz spełnić określone przez nią wymogi. Ponadto zawsze liczy się chęć podjęcia współpracy oraz zaangażowanie, które szybko docenią potencjalni klienci.

Pierwszym etapem franczyzy jest podpisanie umowy z wybraną firmą. Następnie odbywa się szkolenie, na którym przekazana zostaje profesjonalna wiedza na temat usług i prowadzenia działalności określonego rodzaju. Następnie należy dostosować swój lokal do potrzeb firmy spedycyjnej pod względem standardu, a często również wystroju. Spełnienie wszystkich wymagań daje możliwość uruchomienia punktu i prowadzenia wspólnego biznesu.

Co zyskujesz, korzystając z franczyzy?

Franczyza to wiele korzyści - oczywiście dla obu stron. Jako partner zyskujesz przede wszystkim stałą opiekę i wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy. Ponadto możesz korzystać z wieloletniego doświadczenia danej firmy kurierskiej. Dodatkowo jest to szansa na rozreklamowanie działalności, gdyż zwykle spedytorzy na stronach internetowych informują swoich klientów o nowym punkcie, w którym można nadać przesyłkę.

Jeśli zatem nie masz innego pomysłu, a pragniesz rozwinąć swoją działalność niedużym nakładem pracy i w szybkim tempie, to franczyza będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Z pewnością nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać. Warto jednak pamiętać o podejmowaniu współpracy wyłącznie z profesjonalistami. Do takich należy między innymi zajmująca się usługami kurierskimi epaka.pl - największy franczyzodawca w tym biznesie w Polsce, posiada najwięcej oddziałów i rozpoznawalną markę, a do tego wspiera lokalny marketing i prowadzi ogólnopolskie działania marketingowe. Szczegóły współpracy z tą firmą znajdziesz na stronie https://www.epaka.pl/franczyza. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych witryn obsługujących zamówienia kurierskie, która wyróżnia się doskonałymi warunkami franczyzy oraz szerokim wachlarzem usług, z których korzystają klienci na całym świecie. Dołącz do jego partnerów i współpracuj tylko z najlepszymi!

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram