Franczyza&Biznes - nowy numer już jest!

Data dodania: 6 maja 2020
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes - najnowszy numer

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Polski biznes i cała gospodarka jest w dość nieciekawej sytuacji. W warunkach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, od przeszło półtora miesiąca żyjemy dosłownie w zawieszeniu. Dlatego w najnowszym raporcie przeprowadziliśmy rozmowy z franczyzodawcami, by dowiedzieć się  jak radzą sobie w czasie kryzysu - oni oraz ich franczyzobiorcy. Czy wszyscy ten czas przetrwają?

Dodatkowo, w obliczu zaistniałej sytuacji okazało się, ze home office nie musi być zarezerwowany  tylko dla freelancerów. Większość firm przeszło na pracę zdalną. Ale… w takim rodzaju pracy są nie tylko blaski, ale też cienie.

Podpowiemy jak zbudować stabilny i opłacalny system franczyzowy.

Co to znaczy przedsiębiorca organiczny? Opowiedział nam w rozmowie Rafał Sonik, biznesmen, utytułowany sportowiec i filantrop.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów – Aspect Nieruchomości, Moodo, oraz Godan Strefa Uśmiechu.

Podpowiemy jak zarządzać firmą w kryzysie.

Otwieramy biznes – własny gabinet dietetyczny oraz sklep z produktami konopnymi.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design