Firma szkoleniowa we franczyzie

Data dodania: 8 listopada 2021
Kategoria:
cof

Do uruchomienia oddziału franczyzowego Lauren Peso wystarczy 5000 zł netto, telefon oraz komputer z dostępem do internetu. To niedużo, a otwiera wiele możliwości rozwoju i zarobku.

– Rynek usług szkoleniowych w dalszym ciągu będzie się prężnie rozwijał. Dla firm i ich pracowników niezbędne jest nabywanie zarówno uniwersalnych kompetencji miękkich, specyficznych umiejętności zawodowych, jak i nadążanie za zmieniającymi się przepisami prawa. Niezależnie od tego, z której strony spojrzymy na funkcjonowanie firm, szkolenia będą zawsze potrzebne dla ich rozwoju – mówi Adrian Tabor, konsultant ds. rozwoju w spółce Lauren Peso. – Należy natomiast być otwartym na ewentualne kolejne zmiany formuły organizacji szkoleń wymuszone zmianą sposobu uczenia się czy ogólnie komunikacji i spotykania się ludzi – dodaje.

Lauren Peso to firma oferująca system franczyzowy obejmujący szeroki zakres usług szkoleniowych, doradczych oraz eventów integracyjnych. Obecnie posiada oddziały franczyzowe we Wrocławiu oraz Siedlcach. Z powodzeniem funkcjonuje również oddział własny w Krakowie. Firma jest otwarta na współpracę z kolejnymi franczyzobiorcami.

– Lokalizacja kolejnych oddziałów nie ma obecnie większego znaczenia. Większość zadań można wykonywać zdalnie bądź dojechać na spotkanie z klientem – mówi Adrian Tabor.

Franczyzobiorca Lauren Peso powinien być osobą posiadającą doświadczenie w biznesie, potrafiącą nawiązywać relacje oraz rozumiejącą wpływ szkoleń na rozwój firm i ich pracowników.

– Zależy nam na współpracy z osobami zorientowanymi na cel, które nie obawiają się koordynowania dużych projektów. Wystarczy być śmiałym i wytrwałym, umieć słuchać i skutecznie doradzić, a sukces sam przyjdzie – zapewnia Tabor.

Aby uruchomić oddział franczyzowy Lauren Peso, nie trzeba mieć dużych środków na inwestycję. Jak zapewnia Adrian Tabor, wystarczy 5000 zł netto (opłata wstępna), telefon oraz komputer z dostępem do internetu. Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie w postaci know-how, dostępu do bazy trenerów i potencjalnych klientów, a także zyskują możliwość prowadzenia działalności pod uznaną na rynku marką.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design