Dwa nowe punkty Studio Synergy w jednym tygodniu

Autor: MK
Data dodania: 10 listopada 2021
Kategoria:

Ogólnopolska sieć treningu personalnego EMS powiększyła się o dwie nowe placówki w Polsce – w Radomiu i w Liszkach k. Krakowa. Studio Synergy zaprezentowało opcję biznesową również dla mniejszych miast.

Trening EMS zyskuje coraz większą popularność nie tylko jako wariant treningu dla zabieganych. Ten sektor branży fitness stał się też doskonałym pomysłem na biznes – elegancką, kameralną i wygodną usługą z potencjałem.

Placówka w Radomiu o standardowym modelu biznesowym sieci (dwie maszyny do ćwiczeń w studio) powstała w samym centrum miasta, przy Placu Jagiellońskim 5. Warto wspomnieć, że to pierwszy lokal marki w województwie mazowieckim.

Nie mogliśmy się doczekać otwarcia. EMS to wciąż nowość na rynku i nie wiedzieliśmy, jaka będzie reakcja naszych przyszłych klientów - mówi franczyzobiorca z Radomia, Bartłomiej Michalski. Podczas otwarcia ludzie z ulicy wchodzili do naszego lokalu, bo byli ciekawi “treningu w 20 minut” i jak szybko można uzyskać efekty. Dostaliśmy też wiele komplementów odnośnie designu Studia. Obecnie mamy ogromnie zainteresowanie treningami. Pragniemy popularyzować EMS i markę Studio Synergy w mieście - dodaje właściciel lokalu w Radomiu.

Nowa podmarka – trening EMS w mniejszych miastach

Przedstawiciele Studio Synergy zaprezentowali również kolejną ofertę biznesową dla swoich potencjalnych franczyzobiorców. Nowa submarka, Studio Synergy Light jest dedykowana dla inwestorów z mniejszych miejscowości (do 100 tys. mieszkańców). W tej opcji biznesu głównym założeniem jest indywidualny trening EMS z jedną maszyną do ćwiczeń w Studio. Usługa ma być jeszcze bardziej kameralna i mocno skupiona na pracy trenera z klientem.

Pierwszy lokal Studio Synergy Light powstał 28 października w gminie Liszki, przy zachodniej granicy miasta Krakowa. Ta gmina wiejska liczy zaledwie 17 tysięcy mieszkańców. Jak przyznaje franczyzobiorca Przemysław Steczko, w okolicy jest spory problem z dostępem do infrastruktury sportowej. To był główny impuls do inwestycji w Studio Synergy. Mniejsze miasta są również często tzw. sypialniami stolic województw, a mieszkańcy potrzebują miejsca na ruch i dodatkową aktywność. Branża fitness przeżywa obecnie swój rozkwit w miasteczkach i gminach wiejskich.

-Coraz więcej osób pracujących w Krakowie przeprowadza się do pobliskich miejscowości. Natłok obowiązków, dojazdy i permanentny brak czasu znacznie ograniczają możliwości zadbania o swoją sprawność fizyczną i ogólne zdrowie. Trening EMS jest idealnym rozwiązaniem. - mówi Przemysław Steczko, właściciel Studio Synergy Light Liszki. Konkretna dawka zdrowego wysiłku w połączeniu z indywidualnym podejściem trenera oraz faktem, że trening trwa tylko 20 minut i jest raz w tygodniu - to jest to czego większość z nas teraz potrzebuje - zapewnia.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: 15 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 6% od wysokości sprzedaży netto (uiszczana miesięcznie od momentu otwarcia klubu)
  • Opłata marketingowa: 2% od wysokości sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram