Żabka zapewnia dodatkowy bonus finansowy na dobry start

Data dodania: 15 listopada 2021
Kategoria:

Od 1 listopada br., Żabka wprowadza nową ofertę dla swoich nowych franczyzobiorców, oferując im dodatkowe 10 tys. zł bonusu finansowego na start. Ponadto, nowi partnerzy sieci mogą liczyć na gwarantowany przychód w wysokości 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok współpracy.

Żabka aktywnie wspiera przedsiębiorczość w Polsce, oferując stabilne warunki współpracy nawet w trudnym rynkowym otoczeniu. Jako pierwsza sieć w kraju, wprowadziła dla przedsiębiorców „Polisę na biznes”, chroniącą przed ryzykiem finansowym.

Wypowiedź dyrektora ds. operacyjnych w Żabka Polska

Przemysław Kijewski, Dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska, wyraża dumę z nowych franczyzobiorców, którzy dzięki współpracy z siecią realizują swoje marzenia o własnym biznesie. Podkreśla, że Żabka oferuje nowym partnerom wsparcie w postaci szkoleń, sprawdzonego modelu biznesowego, gwarancji przychodów oraz dodatkowego bonusu finansowego na początek.

Szansa na rozwój biznesu dzięki wsparciu Żabki

Wsparcie oferowane przez Żabkę zwiększa szanse na powodzenie biznesu, ułatwiając start także osobom bez doświadczenia w handlu. Na 10 nowych przedsiębiorców, 9 osiąga po roku satysfakcjonujący rozwój sklepu. Dodatkowy bonus finansowy ma pomóc nowym franczyzobiorcom w rozwoju biznesu i pokryciu kosztów zatrudnienia pracowników.

Warunki przystąpienia do sieci Żabka

Kandydaci na franczyzobiorców muszą przejść przez proces rekrutacji i szkolenia oraz wnosić wkład własny ok. 5 tys. zł, przeznaczony na zakup kasy fiskalnej czy koncesji (zwracany po 3 miesiącach). Nowi franczyzobiorcy oprócz bonusu 10 tys. zł otrzymują gwarancję przychodu 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok, nowoczesny sklep w dobrej lokalizacji, know-how, wsparcie marketingowe i logistyczne oraz możliwość działania pod znaną marką.

Ubezpieczenie „Polisa na biznes” dla franczyzobiorców

Sieć Żabka jako jedyna w Polsce oferuje franczyzobiorcom ubezpieczenie „Polisa na biznes” w przypadku wystąpienia ujemnego salda po rozwiązaniu umowy. Ubezpieczenie zostało przygotowane we współpracy z TUW PZUW i jest dostępne dla wszystkich franczyzobiorców.

Franczyzobiorcy współpracujący z Żabką mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy, w tym pomoc Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, stały kontakt z Partnerami ds. sprzedaży oraz dostęp do narzędzi ułatwiających zarządzanie sklepem. Sieć oferuje również szereg szkoleń na platformie edukacyjnej.

Dołączenie do sieci Żabka wymaga przejścia przez etap rekrutacji i szkoleń, podczas których kandydaci zapoznają się z modelem biznesowym i zasadami współpracy. Franczyzobiorcy mogą w każdej chwili zrezygnować z współpracy bez konsekwencji, z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Sieć liczy ponad 6000 franczyzobiorców prowadzących ponad 7600 sklepów w całej Polsce.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 5000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design