Dlaczego warto dołączyć do sieci 5.10.15.?

Data dodania: 20 lipca 2021
Kategoria:

Działająca od blisko 30 lat na polskim rynku marka odzieży dziecięcej 5.10.15. wystartowała niedawno z kampanią wideo promującą franczyzę tej sieci. Możemy się z niej dowiedzieć m.in., w jaki sposób wspiera ona swoich partnerów.

Warto podkreślić, że system franczyzowy stworzony na przestrzeni lat jest przygotowany tak, aby dawał możliwość otworzenia własnego sklepu wszystkim przedsiębiorcom, również osobom, które nie posiadają doświadczenia w biznesie.

– Wsparcie, jakie oferuje 5.10.15. swoim partnerom, jest naprawdę ogromne, począwszy od pomocy w wyborze lokalu, zaprojektowania ergonomicznej powierzchni handlowej, po szkolenia sprzedażowe dla personelu – informuje 5.10.15.

Pomoc nie kończy się wraz z otwarciem sklepu. Franczyzobiorcy 5.10.15. na co dzień korzystają z pomocy specjalistów z zakresu: logistyki, IT, visual merchandisingu (czyli odpowiedniej ekspozycji w sklepie), marketingu oraz wykwalifikowanych kierowników regionalnych, którzy służą radą i pomocą w każdej kwestii związanej z prowadzeniem sklepu.

Franczyzobiorca 5.10.15. na starcie ponosi koszty opłaty licencyjnej, remontu i wyposażenia sklepu, które rozpoczynają się, w zależności od wielkości powierzchni handlowej, od ok. 30 tys. zł. Franczyzobiorca nie inwestuje w towar, lecz pracuje na produktach sieci - to ona je finansuje i tym samym ponosi koszty przecen i wyprzedaży. Partner w ramach współpracy z marką otrzymuje wynagrodzenie w postaci prowizji od sprzedanych produktów.

– Wielu z naszych franczyzobiorców otwiera po kilka sklepów marki, a współprace z 5.10.15. trwają niekiedy ponad 10 lat z jednym partnerem – podkreśla sieć, dodając, że na współpracę decyduje się bardzo wiele kobiet, które dzięki temu biznesowi mogą pogodzić pracę z życiem rodzinnym.

Marka 5.10.15 należy do firmy Komex, która tworzy jedną z największych sieci z odzieżą dziecięcą na polskim rynku. Obecnie należy do niej już ponad 250 sklepów.

Najnowszy materiał video promujący franczyzę 5.10.15. można obejrzeć pod tym linkiem: Otwórz swój sklep 5.10.15., to Twój czas! | Franczyza z 5.10.15. - YouTube

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design