Dieta LOW FODMAP w ofercie sieci Fit Cake

Data dodania: 12 lipca 2022
Kategoria:

Fit Cake, znana sieć franczyzowa specjalizująca się w zdrowych słodkościach, wprowadza na polski rynek linie produktów LOW FODMAP.

Są one dedykowane osobom cierpiącym na zaburzenia pokarmowe takie jak SIBO czy zespół jelita drażliwego. Teraz klienci mogą bez obaw cieszyć się ciastami, batonami czy deserami w słoiczkach, przygotowanymi specjalnie z myślą o ich potrzebach dietetycznych.

Ewelina Choińska – twórczyni zdrowych słodkości

Ewelina Choińska, współwłaścicielka sieci i autorka przepisów Fit Cake, opracowała nową linię produktów, inspirując się własnymi doświadczeniami i potrzebami konsumentów. Zmagając się sama z problemami jelitowymi, zrozumiała, jak wiele osób, w tym aktywnych fizycznie, boryka się z podobnymi trudnościami.

Leczenie dietą i świadome wybory

Choińska, podczas leczenia SIBO, zgłębiała wiedzę na temat diety LOW FODMAP, ograniczającej spożycie produktów bogatych w FODMAPs. W Fit Cake postawiła na alternatywne słodziki jak syrop ryżowy oraz stewię, dodając aromatycznej wanilii z Zanzibaru. Słodycze Fit Cake mają być lekkostrawne, lecznicze i przede wszystkim smaczne.

Bogata oferta dla każdego

W ofercie LOW FODMAP znajdują się różnorodne produkty, w tym torty o smaku pinacolady, czekoladowy, waniliowy z truskawkami, ciasta jak wegański sernik a'la LOTUS biscoff, malinowy chruśniak, cytrynecznik straciatella, ciasto marchewkowe, brownie ze słonym karmelem i solonym popcornem, a także baton NO-MILK SNACK czy waniliowo-malinowa ryżowianka.

Fit Cake – odpowiedź na potrzeby konsumentów

Fit Cake jako sieć kawiarni odpowiada na coraz większe potrzeby osób zmagających się z problemami pokarmowymi. Początkowo koncentrując się na produktach bezcukrowych, obecnie oferta obejmuje szeroki zakres diet, w tym bezglutenową, bezlaktozową, KETO, OPTI, dla alergików, diabetyków, osób z celiakią czy otyłością.

Wprowadzenie oferty LOW FODMAP do franczyzy

Fit Cake, rozpoznając rosnącą świadomość konsumencką w zakresie żywienia, jako pionier rynkowy, wprowadza ofertę LOW FODMAP do swojej sieci franczyzowej, spełniając potrzeby szerokiej grupy konsumentów. Rafał Kościuk, właściciel Fit Cake, podkreśla znaczenie ciągłego dostosowywania się do potrzeb rynku.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 22 000 zł netto + koszt remontu i wyposażania kawiarni w zależności od stanu lokalu
  • Opłata wstępna: zgodnie z wybranym pakietem FLEX
  • Opłata bieżąca: ustalana indywidualnie lub stała kwota 800 zł netto za markę FIT CAKE przy uwzględnieniu płatności terminowych zgodnie z 14 dniowym terminem płatności
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design