Ekofranczyza z Project Zero Waste

Data dodania: 11 lipca 2022
Kategoria:

Klientem firmy doradczej w zakresie ochrony środowiska może być praktycznie każde przedsiębiorstwo działające w Polsce. Dlatego Project Zero Waste chce zbudować sieć oddziałów w całym kraju. Jej franczyzobiorcą może zostać każdy, kto widzi swoją zawodową przyszłość w branży ochrony środowiska. Firma zapewnia kompleksowe szkolenia w tym obszarze.

Project Zero Waste jest wiodącą i rozpoznawalną marką z liczbą ponad 2000 klientów w stałej obsłudze, a nasz biznes stale rośnie. Obecnie prowadzone są działania zmierzające do zmiany prawa związanego z ochroną środowiska, a każda zmiana przepisów powoduje lawinę zapytań ofertowych i telefonów w sprawie konsultacji. Zmiany zazwyczaj obarczone są bardzo dużymi karami środowiskowymi, stąd bardzo ważne jest zaufanie rynku do doradców w tym zakresie. My to zaufanie mamy, z naszych usług we wszystkich spółkach skorzystało już ponad 17 tys. polskich przedsiębiorstw – mówi dr Katarzyna Michniewska, prezes zarządu Project Zero Waste sp. z o.o.

Rosnący w szybkim tempie popyt na usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska zrodził pomysł dalszego rozwoju firmy poprzez franczyzę.

Franczyzobiorcy otrzymują od nas fachowe i specjalistyczne szkolenia w zakresie zarówno obowiązujących przepisów, jak i standardów obsługi klienta obowiązujących w firmie – mówi prezes Michniewska. - Naszym celem jest stworzenie jak najliczniejszej grupy profesjonalnych audytorów, którzy będą najbliżej klienta. Uważamy, że nasza propozycja dla osób prowadzących lub chcących założyć własną działalność jest wyjątkowo atrakcyjna. Rynek jest chłonny, a my oferujemy wszystko, by sprawnie uruchomić dochodowy biznes. Dajemy przy tym bezpieczeństwo i sprawdzone procedury, które są gwarancją sukcesu dla sprawnie działających franczyzobiorców – podkreśla.

Firma obecnie prowadzi rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi franczyzobiorcami. Franczyzobiorcą Project Zero Waste może zostać każdy, komu odpowiada taki profil działalności, interesuje się ochroną środowiska oraz ma chęć rozwoju zawodowego i doskonalenia w tym obszarze. Franczyzodawca zapewnia szereg szkoleń, które pozwolą poznać obowiązujące przepisy i specyfikę tej pracy. W celu rozpoczęcia współpracy potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować kapitałem początkowym na poniesienie nakładów inwestycyjnych – minimum 100 tys. zł, lokalem do prowadzenia działalności wraz z podstawowym sprzętem biurowym (komputer, telefon, drukarka, dostęp do szybkiego internetu) lub możliwością wynajęcia lokalu.

Prowadzenie placówki franczyzowej Project Zero Waste powinno zacząć przynosić zyski już w 3. miesiącu działalności, a całkowity zwrot z inwestycji powinien nastąpić około 10. miesiąca prowadzenia firmy.

Niedawno ambasadorem firmy Project Zero Waste został Tomasz Gollob, wielokrotny mistrz świata na żużlu. – Nasze zasady działania jak bezpieczeństwo, pasja, ambicja i profesjonalizm są spójne. Nikt tak jak Tomek nie zna silników i urządzeń, których praca, powoduje korzystanie ze środowiska. Wspólnie chcemy zapanować nad tym tematem, nakłaniając do prawidłowych rozliczeń tych emisji - wyjaśnia Katarzyna Michniewska.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design