Franczyza SPEEDY ROMANO

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
od 93 000 zł
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
opłata franczyzowa: 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Wojciech Goduński, Właściciel
Numer telefonu
792 433 601
Ulica
Złotniki 11
Miasto
99-205 Dalików

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Speedy Romano

Speedy Romano, to sieć pizzerii w stylu amerykańskim, która w swojej ofercie posiada uproszczone menu dostosowane do każdego klienta, proste receptury oraz jawne zasady przystąpienia do sieci, które zostały stworzone z myślą o potencjalnych franczyzobiorcach bez doświadczenia w branży, a chcących prowadzić własną restaurację. Franczyzobiorca, który zdecyduje się na prowadzenie własnej pizzerii otrzymuje „recepturę” na gotowy biznes.

Pizza hawajska, salami, capriciosa to zaledwie kilka propozycji z menu Speedy Romano. W ofercie znajdują się także burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do możliwości finansowych.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Koszt inwestycji wynosi od 93 tys. zł przy minimum lokalowym 70m2. Franczyzodawca w ramach współpracy pobiera opłatę franczyzową w wysokości 1250 zł +1% od obrotu po każdym miesiącu prowadzenia gastronomii. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni.

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Speedy Romano można otworzyć w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, miasteczkach turystycznych a nawet na osiedlach studenckich.

 

Formularz kontaktowy

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design