Franczyza SPEEDY ROMANO

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
od 40 000 zł
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
opłata franczyzowa: 4 % od obrotu/miesiąc
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Wojciech Goduński, Właściciel
Adres e-mail
Numer telefonu
792 433 601
Ulica
Złotniki 11
Miasto
99-205 Dalików

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Speedy Romano

Speedy Romano, to sieć pizzerii z dowozami, która w swojej ofercie posiada uproszczone menu dostosowane do każdego klienta proste receptury oraz jawne zasady przystąpienia do sieci, które zostały stworzone z myślą o potencjalnych franczyzobiorcach bez doświadczenia w branży, a chcących prowadzić własną restaurację. Franczyzobiorca, który zdecyduje się na prowadzenie własnej pizzerii otrzymuje „recepturę” na gotowy biznes.

Każda receptura menu opracowana jest z myślą o franczyzobiorcach, którzy nie posiadają doświadczenia w branży. Pizza hawajska, salami, capriciosa to zaledwie kilka propozycji z menu Speedy Romano. W ofercie znajdują się także burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości finansowych.

Sieć pizzerii Speedy Romano może być rozwijana jako sieć pizzerii z dowozami.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Speedy Romano zostało stworzone z myślą o realizacji zamówień wyłącznie „na dowóz”. Obniża to koszty związane z przystosowaniem powierzchni stricte restauracyjnej.

Koszt inwestycji wynosi od 40 tys. zł przy minimum lokalowym   25m2. Franczyzodawca w ramach współpracy pobiera opłatę franczyzową w wysokości 4% od obrotu po każdy miesiącu prowadzenia gastronomii. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni.

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Aby uruchomić koncept Speedy Romano wystarczy lokal o powierzchni 25 m2.

Speedy Romano można otworzyć w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, miasteczkach turystycznych a nawet na osiedlach studenckich. Speedy Romano można otworzyć w każdym zakątku Polski.

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie SPEEDY ROMANO

Data dodania: 19 października 2021
Jedzenie „z okienka” – biznes odporny na kryzys
Data dodania: 23 sierpnia 2021
Amori Pomodori – wkrótce otwarcie pierwszego lokalu franczyzowego
Data dodania: 24 maja 2021
Polacy kochają włoskie smaki
Data dodania: 9 marca 2020
Piramid Pizza z nowym logo i menu
Data dodania: 18 czerwca 2019
Otwórz pizzerię za darmo
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram