Franczyza SPEEDY ROMANO

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
od 60 000 zł
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
opłata franczyzowa: 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Wojciech Goduński, Właściciel
Adres e-mail
Numer telefonu
792 433 601
Ulica
Złotniki 11
Miasto
99-205 Dalików

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Speedy Romano

Speedy Romano, to sieć pizzerii w stylu amerykańskim, która w swojej ofercie posiada uproszczone menu dostosowane do każdego klienta, proste receptury oraz jawne zasady przystąpienia do sieci, które zostały stworzone z myślą o potencjalnych franczyzobiorcach bez doświadczenia w branży, a chcących prowadzić własną restaurację. Franczyzobiorca, który zdecyduje się na prowadzenie własnej pizzerii otrzymuje „recepturę” na gotowy biznes.

Pizza hawajska, salami, capriciosa to zaledwie kilka propozycji z menu Speedy Romano. W ofercie znajdują się także burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do możliwości finansowych.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Koszt inwestycji wynosi od 60 tys. zł przy minimum lokalowym 70m2. Franczyzodawca w ramach współpracy pobiera opłatę franczyzową w wysokości 1250 zł +1% od obrotu po każdym miesiącu prowadzenia gastronomii. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni.

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Speedy Romano można otworzyć w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, miasteczkach turystycznych a nawet na osiedlach studenckich.

 

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie SPEEDY ROMANO

Data dodania: 1 lutego 2022
Rok 2022 będzie pełen wyzwań dla gastronomii
Data dodania: 19 października 2021
Jedzenie „z okienka” – biznes odporny na kryzys
Data dodania: 23 sierpnia 2021
Amori Pomodori – wkrótce otwarcie pierwszego lokalu franczyzowego
Data dodania: 24 maja 2021
Polacy kochają włoskie smaki
Data dodania: 9 marca 2020
Piramid Pizza z nowym logo i menu
Data dodania: 18 czerwca 2019
Otwórz pizzerię za darmo
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram