Franczyza SPEEDY ROMANO

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
Franczyzobiorcy, którzy zadeklarują współpracę na 5 lat, otrzymają sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii za jedyne 1 zł miesięcznie przy minimum lokalowym 25m2 (opłata franczyzowa wyniesie jedyne 4% od obrotu miesięcznie)
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
brak
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Wojciech Goduński, Właściciel
Adres e-mail
Numer telefonu
792 433 601

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Speedy Romano

Speedy Romano, to sieć pizzerii z dowozami, która w swojej ofercie posiada uproszczone menu dostosowane do każdego klienta proste receptury oraz jawne zasady przystąpienia do sieci, które zostały stworzone z myślą o potencjalnych franczyzobiorcach bez doświadczenia w branży, a chcących prowadzić własną restaurację. Franczyzobiorca, który zdecyduje się na prowadzenie własnej pizzerii otrzymuje „recepturę” na gotowy biznes.

Każda receptura menu opracowana jest z myślą o franczyzobiorcach, którzy nie posiadają doświadczenia w branży. Pizza hawajska, salami, capriciosa to zaledwie kilka propozycji z menu Speedy Romano. W ofercie znajdują się także burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości finansowych.

Sieć pizzerii Speedy Romano może być rozwijana jako sieć pizzerii z dowozami.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Speedy Romano zostało stworzone z myślą o realizacji zamówień wyłącznie „na dowóz”. Obniża to koszty związane z przystosowaniem powierzchni stricte restauracyjnej.

Franczyzobiorcy, którzy zadeklarują współpracę na 5 lat, otrzymają sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii za jedyne 1 zł miesięcznie przy minimum lokalowym 25m2, a opłata franczyzowa wyniesie jedyne 4% od obrotu miesięcznie. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni.

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Aby uruchomić koncept Speedy Romano wystarczy lokal o powierzchni 25 m2.

Speedy Romano można otworzyć w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, miasteczkach turystycznych a nawet na osiedlach studenckich. Speedy Romano można otworzyć w każdym zakątku Polski.

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie SPEEDY ROMANO

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram