Amori Pomodori – wkrótce otwarcie pierwszego lokalu franczyzowego

Autor: JCB
Kategoria:

Pierwsza pizzeria Amori Pomodori powstaje w Warszawie. To najnowszy koncept gastronomiczny twórcy Biesiadowa, trzeciej co wielkości sieci pizzerii w Polsce.

– Sieć pizzerii Amori Pomodori powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na oryginalną włoską kuchnię. Jako specjaliści od pizzy postawiliśmy na pizzerię w prawdziwie włoskim stylu, z krótkim, ale bardzo dobrym jakościowo menu. Poza oryginalnymi włoskimi potrawami, pizzą i przekąskami, Amori Pomodori to starannie wyselekcjonowane wina dopasowane do karty menu – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, która rozwija takie sieci jak m.in. Biesiadowo, Western Tortilla, Western Chicken, Speedy Romano, a od niedawna także Amori Pomodori.

Firma podpisała już pierwszą umowę franczyzową na pizzerię Amori Pomodori. Jeszcze we wrześniu ma nastąpić otwarcie lokalu na warszawskim Ursynowie. Warto jednak podkreślić, że koncept jest dedykowany nie tylko największym miastom.

– Amori Pomodori sprawdzi się zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Najważniejsze, aby pizzeria znajdowała się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, na osiedlach mieszkaniowych, w galeriach handlowych. Jeśli chcemy otworzyć biznes w mniejszej miejscowości, ale cechuje się ona zadowalającym natężeniem ruchu, wielkość konkretnej miejscowości w takim przypadku absolutnie nie ma żadnego znaczenia – mówi Goduński.

Tak jak w przypadku innych konceptów rozwijanych przez firmę Wojtex, tak i w przypadku Amori Pomodori franczyzobiorcy nie muszą posiadać doświadczenia w branży. Liczy się zaangażowanie i motywacja do prowadzenia własnego biznesu. Franczyzodawca zapewnia pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia lokalu oraz prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może też liczyć na darmowe szkolenia personelu.

Minimalna kwota inwestycji w pizzerię Amori Pomodori wynosi 45,7 tys. zł. Franczyzodawca pobiera opłatę franczyzową w wysokości 4% od obrotu miesięcznie.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: inwestycja od 97 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: opłata franczyzowa to jedyne 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram