Nowa inwestycja Da Grasso – otwarcie restauracji w Limanowej

Data dodania: 20 czerwca 2023
Kategoria:

Sieć pizzerii Da Grasso ogłosiła otwarcie nowej restauracji w Limanowej, która będzie zlokalizowana przy ul. Marka 9. Otwarcie zaplanowano na 21 czerwca, co stanowi kolejny krok w rozwoju sieci.

Oferta nowej restauracji Da Grasso

W nowo otwartej restauracji Da Grasso w Limanowej klienci będą mogli cieszyć się bogatym menu, które obejmować będzie pizze (w tym zestawy dla dzieci), startery, zupy oraz desery. Restauracja zapewni różne opcje zamówień – bezpośrednio w lokalu, telefonicznie oraz online.

Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso, podkreśla dynamiczny rozwój sieci oraz plany uruchamiania kolejnych restauracji. Limanowa to kolejna miejscowość, która dołączy do grona miast z ofertą Da Grasso, a w planach są kolejne inwestycje w różnych miastach Polski.

Restauracja Da Grasso w Limanowej będzie otwarta 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę będzie czynna w godzinach 10:00-21:00, natomiast w piątek i sobotę – od 10:00 do 22:00.

Rozwój franczyzowej sieci pizzerii Da Grasso

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, która obecnie liczy 190 lokali w całym kraju. Sieć aktywnie się rozwija i poszukuje nowych partnerów franczyzowych w wielu miastach Polski, takich jak Bytom, Czechowice-Dziedzice, Dębica, Elbląg, Gdańsk, Grudziądz, Kraków, Kielce, Leszno, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Poznań, Niepołomice, Jelenia Góra, Warszawa, Wrocław i Zgorzelec.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design