Da Grasso otwiera restaurację w Limanowej

Autor: MK
Kategoria:

Da Grasso ogłosiło kolejną inwestycję – już 21 czerwca do grona miejscowości z ofertą sieci dołączy Limanowa. Restauracja będzie zlokalizowana przy ul. Marka 9.

W menu nowej restauracji będą dostępne m.in. pizze (również w atrakcyjnych zestawach dla najmłodszych), startery, zupy i propozycje deserowe. Z oferty można skorzystać bezpośrednio w lokalu, wygodnie dokonać zamówienia telefonicznego lub poprzez stronę internetową.

W ostatnich latach nasza sieć intensywnie się rozwija, a jednym z elementów jest sukcesywne uruchamianie kolejnych restauracji. Dlatego cieszymy się, że do grona miejscowości z naszą ofertą dołącza Limanowa. To jednak nie koniec – już niedługo ogłosimy dalsze inwestycje w kolejnych polskich miastach – komentuje Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso.

Restauracja będzie dostępna 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek i niedziela – 10:00-21:00; piątek-sobota – 10:00-22:00).

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Bytomiu, Czechowicach-Dziedzicach, Dębicy, Elblągu, Gdańsku, Grudziądzu, Krakowie, Kielcach, Lesznie, Ostrowi Mazowieckiej, Otwocku, Poznaniu, Niepołomicach, Jeleniej Górze, Warszawie, Wrocławiu i Zgorzelcu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 150 000 zł (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu)
  • Opłata wstępna: 12 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1464,10 zł (w zależności od wybranych pakietów menu)
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram