Coraz większy popyt na dekoracje urodzinowe i balony

Autor: JCB
Kategoria:

Największa sieć sklepów franczyzowych pod nazwą GoDan Balony i Dekoracje planuje wkrótce uruchomić setny punkt. Pomimo pandemii popyt na dekoracje i dodatki imprezowe nie słabnie.

– Nasza firma, w tym również sklepy franczyzowe, w pierwszym półroczu 2021 roku przekroczyła planowane obroty. Popyt na naszą ofertę jest znacząco wyższy niż w poprzednich latach, które również były bardzo dobre – informuje Agnieszka Falińska, specjalista ds. rozwoju sieci GoDan.Z pewnością ma na to wpływ coraz większa dostępność atrakcyjnych dekoracji imprezowych, a także fakt, że stają się one modnym i istotnym elementem różnego rodzaju uroczystości. Co ważne, sprzedaż tego typu produktów nie podlega istotnym wahaniom w zależności od sezonu, więc praktycznie każdy moment w roku jest dobry, by wystartować z tego typu biznesem.

Firma GoDan nie wymaga od swoich franczyzobiorców wcześniejszego doświadczenia. Na start zapewnia bowiem pakiet szkoleń umożliwiający uruchomienie własnego sklepu, organizuje też cykliczne szkolenia z tworzenia dekoracji balonowych. Umiejętności w tym zakresie są bowiem istotne, by z sukcesem prowadzić sklep.

Oczywiście trzeba też posiadać niezbędny kapitał, ale ten nie jest wysoki. Kwota inwestycji szacowana jest na około 30 tys. zł i powinna pokryć takie wydatki jak wyposażenie, szyld, system sprzedażowy i pierwsze zatowarowanie. Wielkość lokalu pod sklep GoDan Balony i Dekoracje powinna wynosić między 20 a 90 mkw. i zależy od wielkości miasta.

– Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych kolekcji, tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, a także przekazywaniem współpracownikom kompetencji, umożliwiających prowadzenie z sukcesem własnego biznesu. Wielu z naszych franczyzobiorców decyduje się na otwieranie kolejnych sklepów pod nasza marką – mówi Agnieszka Falińska.

Rok 2021 dla firmy GoDan jest rokiem jubileuszowym. 30 lat temu, w 1991 roku powstała firma z pierwszym sklepem własnym i hurtownią oferującą największy w Polsce wybór balonów i asortymentu Party (talerzyki, słomki, świeczki, konfetti, stroje karnawałowe itp.). Następnie wraz z rozwojem internetu powstały platformy sprzedażowe, a pięć lat temu pierwszy sklep franczyzowy. Obecnie sieć liczy ponad 90 sklepów i jeszcze w tym roku planuje uruchomienie 100. punktu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 30 000 zł netto (w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram