Coraz więcej klientów w Instytutach YASUMI

Data dodania: 16 czerwca 2023
Kategoria:

YASUMI, jedna z największych sieci salonów urody w Polsce, planuje w tym roku otworzyć 20 kolejnych placówek. Aktualnie sieć liczy 10 własnych oraz ponad 130 franczyzowych salonów, a jej marka sprawdza się zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Zofia Bydałek, prezes i założycielka marki YASUMI, podkreśla, że franczyzobiorcą może zostać praktycznie każdy, kto chce prowadzić biznes w branży beauty. Kluczowe są tutaj umiejętności zarządzania ludźmi, dostosowanie się do zasad współpracy, odpowiednie zaplecze finansowe oraz dbałość o wizerunek marki.

Franczyzobiorcy YASUMI a wsparcie firmy

Franczyzobiorcy YASUMI mogą liczyć na wsparcie franczyzodawcy w kwestiach takich jak wybór lokalizacji i lokalu. Zdaniem Zofii Bydałek, dobry punkt może znajdować się zarówno na obrzeżach miasta, jak i w jego centrum, a doświadczenie franczyzodawcy ułatwia podjęcie trafnych decyzji.

Sieć YASUMI jest już obecna niemal we wszystkich regionach Polski. Franczyzodawca szczególnie wskazuje na wschodnie części kraju, takie jak Suwałki, Ostrołęka, Ostróda, Łomża, Zamość, Przemyśl czy Lublin jako potencjalne lokalizacje dla nowych salonów.

Koszt otwarcia placówki obejmuje remont lokalu oraz zakup urządzeń. Zofia Bydałek szacuje, że adaptacja 100-metrowego lokalu to koszt około 150 tys. zł, a urządzenia YASUMI to inwestycja na poziomie około 250 tys. zł. Urządzenia można zakupić lub wziąć w leasing. Franczyzodawca zapewnia, że inwestycja ma zwrócić się w możliwie krótkim czasie.

Bydałek dodaje, że liczba klientów w salonach YASUMI stale rośnie, co wskazuje na rosnącą popularność marki. Franczyzobiorcy często decydują się na otwarcie kolejnych instytutów, a niektórzy prowadzą już 3 czy 4 placówki. Ponadto, duża sprzedaż bonów podarunkowych świadczy o pożądanym statusie marki na rynku.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Ok. 200 000 netto na zakup sprzętu oraz kosmetyków ( możliwy leasing) oraz koszty adaptacji lokalu
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: 350 zł netto/miesięcznie

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design