Biznes z rabatem

Data dodania: 4 września 2019
Kategoria:
Foto: Izabela Marciniak

Dzisiaj klient ma wybór i trzeba pokazać przede wszystkim zalety współpracy właśnie z nami – o swoim biznesie opowiada Izabela Marciniak, która działa pod szyldem Rabatem.pl

NA CZYM POLEGA SYSTEM FRANCZYZOWY RABATEM.PL?

System jest bardzo prosty. Polega na pozyskiwaniu firm oferujących lokalne rabaty i promocje dla mieszkańców Radomia i okolic, czyli terenie na którym obecnie działam. Produkty i usługi proponowane lokalnym konsumentom dają szansę skorzystanie ze zniżek. Jest to praca która mnie bardzo satysfakcjonuje i daje mi możliwość rozwoju.

DLACZEGO WYBRAŁA PANI AKURAT TĘ SIEĆ FRANCZYZOWĄ?

O własnym biznesie myślałam już od dłuższego czasu. Chciałam jednak związać się z taką firmą, która umożliwi mi elastyczne godziny pracy.  Podobał mi  się sam pomysł na biznes i niekonwencjonalne podejście do  reklamy na lokalnym rynku.  Nasze kampanie realizujemy równocześnie na portalu, w social media i gazecie. Stąd decyzja o podjęciu współpracy z Rabatem.pl

JAK DŁUGO TRWA  PANI WSPÓŁPRACA?

Od grudnia 2017 roku zastanawiałam się nad tą współpracą. Jak to czasem bywa, od myśli do realizacji upłynęło kilka miesięcy. I tak w kwietniu tego roku wystartowałam z moim biznesem.

CZY TO JEDYNY PANI BIZNES?

Na chwilę obecną jest to moja jedyna działalność, dzięki czemu mogę się skupić na niej w 100%.

CZY TRUDNO POZYSKAĆ KLIENTA NA OFEROWANE PRZEZ PANI BIURO USŁUGI?

Trudno i nie trudno. O klienta trzeba się postarać.  80% sukcesu to pierwsza rozmowa z klientem, podczas której jestem w stanie przekonać klienta do skorzystania z usług Rabatem.pl. Wchodząc w ten biznes miałam świadomość pracy, której się podejmuję. Lubię pracę z ludźmi, mogę więc śmiało powiedzieć, że spełniam się w tym, co robię.

KTO PRZYGOTOWUJE PROJEKTY GRAFICZNE I ZAJMUJE SIĘ DRUKIEM GAZETY?

Projektem graficznym i drukiem gazetki zajmują się zewnętrzne firmy.

CZY NA TYM BIZNESIE  DA SIĘ ZAROBIĆ?

Oczywiście, jak najbardziej na tym biznesie da się zarobić. Wszystko zależy od determinacji i zaangażowania które pozwalają na osiągnięcie sukcesu, według zasady, że samo się nie zrobi.

JAK DŁUGO CZEKAŁA PANI  NA ZWROT Z INWESTYCJI?

Jako, że była to moja pierwsza działalność gospodarcza skorzystałam z dotacji unijnych.  Dzięki temu od początku działania zarabiam i nie musiałam czekać na zwrot z inwestycji.

CO JEST NAJTRUDNIEJSZE  W TEJ PRACY?

Jak w każdej pracy, gdzie czynnikiem decydującym jest klient, pierwsza rozmowa i zainteresowanie go ofertą jest kluczowe. Dzisiaj klient ma wybór i trzeba pokazać przede wszystkim zalety współpracy właśnie z nami.

NIE MIAŁA PANI MOMENTÓW ZWĄTPIENIA?

Myślę, że jak każdy młody przedsiębiorca miałam momenty zwątpienia, szczególnie na samym początku. Ale nie zrezygnowałam i teraz jestem pewna, że to była dobra decyzja.

CZY PROWADZĄC WŁASNY BIZNES MOŻNA ZACHOWAĆ TZW.WORK BALANCE?

To zależy od branży w jakiej działamy, a także od tego jak długo jesteśmy na rynku. Wybierając pomysł na biznes kierowałam się przede wszystkim własnymi potrzebami, ale dostosowanymi do  moich możliwości. Dzięki temu mogę zorganizować czas dzieląc go na obowiązki w pracy i jednocześnie obowiązki domowe. Mam czas dla dzieci, co było dla mnie bardzo ważne.

MYŚLI PANI O ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI FRANCZYZOWEJ?

Otwierałam ten biznes z myślą działania na obszarze Radomskim oraz szybkim rozszerzeniu firmy na kolejne miejscowości. Więc w niedalekiej przyszłości mam zamiar ten plan zrealizować.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design