Biznes oparty na KOMFORTowym remoncie

Autor: JCB
Data dodania: 23 maja 2022
Kategoria:

Coraz więcej partnerów sieci Komfort decyduje się rozszerzyć ofertę sklepów o asortyment z kategorii kuchnia i łazienka. Do sieci dołączają również placówki w nowych lokalizacjach. Koncept świetnie sprawdza się w mniejszych miejscowościach, liczących 20-80 tysięcy mieszkańców.

Do sieci Komfort należy już 160 sklepów, w tym 64 działające w modelu franczyzowym. Sieć przez wiele lat stawiała przede wszystkim na asortyment z kategorii podłogi i drzwi. Jednak od kilku lat sukcesywnie rozszerza ofertę, wprowadzając w kolejnych lokalizacjach produkty niezbędne do urządzenia kuchni oraz łazienki. Wzbogaceniem oferty swoich placówek są zainteresowani również franczyzobiorcy Komfortu.

– W ubiegłym roku otworzyliśmy 4 sklepy franczyzowe oraz przeprowadziliśmy 7 inwestycji związanych z przebudową działających już sklepów franczyzowych i poszerzeniem ich oferty. Cieszy nas zaufanie partnerów i zainteresowanie nowym asortymentem dostępnym w naszej sieci. Otrzymujemy coraz więcej zapytań o przebudowę sklepu i już mamy zaplanowanych 6 nowych inwestycji w istniejących sklepach franczyzowych – mówi Marta Parafińska, menedżer ds. franczyzy w sieci Komfort, dodając, że powiększa się ona również o zupełnie nowe placówki. W tym roku otwarte zostały już 2 nowe sklepy, a w trakcie projektowania i budowy są 4 nowe lokalizacje. Wkrótce planowane jest otwarcie sklepów m.in. w Gnieźnie, Limanowej czy Wąbrzeźnie.

Wraz z poszerzeniem asortymentu cały czas rozwijamy nasz koncept franczyzowy, który cieszy się dużym zainteresowaniem i świetnie się sprawdza w mniejszych miejscowościach liczących 20-80 tys. mieszkańców. Tam także chcemy trafić do naszych klientów z szerszą, bogatszą o kuchnie czy łazienki ofertą – mówi Marta Parafińska.

W odpowiedzi na potrzeby konsumentów Komfort nie tylko poszerza ofertę produktów i usług dostępnych w salonach stacjonarnych, ale również rozwija obszar sprzedaży omnikanałowej. Już teraz klienci rozpoczynając zakupy na stronie internetowej Komfortu mogą dokończyć ich realizację w dowolnym sklepie stacjonarnym i na odwrót.

Opłata za przystąpienie do sieci Komfort zaczyna się od 95 tys. zł netto. W ramach opłaty licencyjnej franczyzobiorca otrzymuje gotowy, w pełni wyposażony salon sprzedaży oraz pełne wsparcie w obszarze szkoleń, operacji, promocji i marketingu, a także opiekę przedstawicieli regionalnych od momentu podpisania umowy przez cały okres jej obowiązywania.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram