Auchan rusza z franczyzą w Polsce

Data dodania: 10 czerwca 2019
Kategoria:
Foto: Auchan

Auchan Retail proponuje franczyzę w trzech formatach: sklepy osiedlowe Moje Auchan, supermarkety pod szyldem Auchan Supermarkety i hipermarkety Auchan. Pierwszy sklep osiedlowy w ramach franczyzy został otwarty 7 czerwca w warszawskim Wilanowie.

Auchan Retail Polska chce stać się punktem odniesienia we franczyzie, opierając się na ekspertyzie z innych krajów, w których ten model rozwoju funkcjonuje od ponad 30 lat.

- To nowa karta w naszej strategii rozwoju w Polsce. Doceniamy doświadczenie naszych Partnerów w ramach franczyzy. Chcemy pokazać siłę Marki Auchan oferując naszym Partnerom szkolenia i towarzyszenie w rozwoju. Nasze mocne strony to przede wszystkim oferta wspaniałych produktów świeżych oraz wyselekcjonowane produkty marki własnej Auchan. Oczywiście nasi Franczyzobiorcy skorzystają z naszego wizerunku cenowego, uznanego w Polsce od lat. Oferujemy również serwis wysokiej jakości dostosowany do ich potrzeb, tak aby jeszcze lepiej zmieniać życie naszych klientów - powiedział Gérard Gallet, Dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

Franczyzowy sklep „Moje Auchan” w Wilanowie to koncept handlowy sklepu osiedlowego o powierzchni handlowej 450 m², oferujący gamę produktów do 10 000 referencji. Sklep ten proponuje również szerokie usługi.

O Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to znana, handlowa firma o francuskich korzeniach. W Polsce działa od 1996 roku. Po 23 latach Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w hipermarketach, supermarketach, sklepach osiedlowych oraz w handlu elektronicznym.

Obecnie Auchan w Polsce zarządza 76 hipermarketami (w tym 2 we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan supermarket oraz 5 sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan. Firma prowadzi również działalność handlową w internecie pod szyldem Auchan Direct – serwis działa na terenie Warszawy i okolic.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design