Żabka wprowadza kolejny benefit dla ponad 7000 franczyzobiorców

Autor: JCB
Data dodania: 19 lipca 2022
Kategoria:

Przedsiębiorcy współpracujący z siecią mogą skorzystać z Karty MultiSport na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu zyskują możliwość aktywności fizycznej w ponad 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych Benefit Systems w całej Polsce, w tym z zajęć fitnessu, siłowni czy basenów.

To kolejny element oferty franczyzowej Żabki dla przedsiębiorców prowadzących sklepy pod szyldem sieci, obok m.in. ubezpieczenia LuxMed czy Karty Mikroflota Orlen. Z oferty MultiSport będą również mogli skorzystać członkowie ich rodzin oraz pracownicy.

Staramy się zadbać o wszystkie obszary rozwoju naszych franczyzobiorców zgodnie z ideą franczyzocentryczności. Wspieramy rozwój ich kompetencji i poszerzamy wiedzę w ramach różnych programów szkoleniowych. Wprowadzamy też innowacyjne narzędzia ułatwiające na co dzień prowadzenie sklepów. Nieustannie poszerzamy wachlarz benefitów – tym razem o takie, które franczyzobiorcy będą mogli zaproponować również swoim pracownikom. Jest to z pewnością jedna z ciekawych form premiowania osób zatrudnionych i dodatek wynagradzający trud ich pracy - podkreśla Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

Pomysł rozszerzenia programu MultiSport o udostępnienie go przedsiębiorcom prowadzącym sklepy i ich pracownikom został pozytywnie zaopiniowany przez franczyzobiorców i przedstawicieli sieci. Cena za skorzystanie z oferty jest bardzo atrakcyjna, a w jej ramach franczyzobiorcy, pracownicy oraz członkowie ich rodzin będą mogli wybrać z szerokiego wachlarza proponowanych kart. Dla pierwszych 30 franczyzobiorców, którzy wykupią je dla swoich pracowników Żabka wspólnie z Benefit Systems przygotowała dodatkowo specjalne nagrody w postaci zestawów sportowych. Po dopełnieniu formalności zainteresowani będą mogli skorzystać z karty już od września br.

Współpraca z Żabką - to się opłaca

Franczyzobiorcy Żabki mogą liczyć na szereg innych benefitów. Użytkują m.in. Kartę Mikroflota PKN Orlen - zapewnia ona komfort bezgotówkowego zakupu paliwa czy innych produktów na 2500 stacji objętych programem, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. W sieci obowiązuje też prywatna opieka zdrowotna z LuxMed, z której na preferencyjnych warunkach mogą korzystać franczyzobiorcy oraz ich rodziny. Do dyspozycji mają niemal 300 placówek LuxMed i Medycyny Rodzinnej działających na terenie całego kraju, a także infolinię medyczną. W sieci działa też Employee Assistance Program, inicjatywa bezpłatnego i poufnego doradztwa z zakresu spraw psychologicznych, prawnych czy finansowych. Mogą też korzystać ze zniżek w sieciach sklepów Orange - z atrakcyjnej oferty na użytkowanie kart telefonicznych w ofercie bez limitu czy użytkować specjalną platformę Lyreco pozwalającą na szybki zakup profesjonalnych środków czystości oraz materiałów biurowych.

Franczyza dobrym pomysłem na biznes

Pośród narzędzi wspierających franczyzobiorców w obszarze zatrudnienia sieć oferuje dwa dedykowane programy. W przypadku braków kadrowych, dzięki programowi „Tu i Teraz” - we współpracy z Agencjami Pracy, sieć deleguje dodatkowe osoby do okresowego wsparcia poszczególnych placówek, które zgłaszają takie zapotrzebowanie m.in. w okresach okołoświątecznych. Natomiast, poszukując osób do pracy na stałe, przedsiębiorcy prowadzący sklepy pod szyldem Żabka, mogą skorzystać z inicjatywy „Praca za rogiem”, która pozwala im znaleźć odpowiednich kandydatów z okolicy.

Auto na start od Żabki

Od kilku miesięcy, w ramach rozwoju franczyzy na wsi, obowiązuje w sieci nowa inicjatywa: Auto na start, której głównym założeniem jest ułatwianie franczyzobiorcom dojazdów do sklepów zlokalizowanych w niewielkich miejscowościach. Współpracujący z siecią przedsiębiorcy mogą skorzystać z opcji dzierżawy auta osobowego na okres 12-miesięcy, a koszty wynajmu, serwisu oraz paliwa (2 baki w miesiącu) pokrywane są przez Żabkę. Prowadzący sklep wnosi tylko niewielką opłatę z tytułu leasingu samochodu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 5000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku
Data dodania: 24 listopada 2022
W 2023 roku płaca minimalna wzrośnie w Polsce dwa razy

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram