Żabka wprowadza kolejny benefit dla ponad 7000 franczyzobiorców

Data dodania: 19 lipca 2022
Kategoria:

Franczyzobiorcy Żabki mogą teraz korzystać z Karty MultiSport, zapewniającej dostęp do ponad 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych Benefit Systems w całej Polsce. Oferta obejmuje również członków rodzin i pracowników franczyzobiorców, co stanowi kolejny element wsparcia oferowanego przez sieć.

Franczyzowe wsparcie dla przedsiębiorców

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska, podkreśla, że sieć dąży do wszechstronnego wsparcia swoich franczyzobiorców. Oprócz programów szkoleniowych i narzędzi ułatwiających prowadzenie sklepów, sieć wprowadza nowe benefity, w tym program MultiSport.

Atrakcyjne warunki dla franczyzobiorców

Franczyzobiorcy mogą skorzystać z różnorodnych kart MultiSport, z atrakcyjnymi cenami i dodatkowymi nagrodami. Karta MultiSport, zapewniająca dostęp do szerokiej gamy obiektów sportowych, jest dostępna od września.

Inne benefity dla franczyzobiorców Żabki

Oprócz Karty MultiSport, franczyzobiorcy mają dostęp do ubezpieczenia LuxMed, Karty Mikroflota Orlen oraz zniżek w sieciach sklepów Orange. Sieć oferuje również Employee Assistance Program oraz platformę Lyreco do zakupu środków czystości i materiałów biurowych.

Wsparcie zatrudnienia w sieci

Żabka oferuje franczyzobiorcom programy "Tu i Teraz" i "Praca za rogiem" do wsparcia rekrutacji pracowników, zarówno dla potrzeb okresowych, jak i stałych.

Auto na start - inicjatywa dla franczyzobiorców

W ramach rozwoju franczyzy na wsi, Żabka uruchomiła inicjatywę "Auto na start", ułatwiającą franczyzobiorcom dojazd do sklepów w mniejszych miejscowościach. Program ten oferuje dzierżawę samochodu osobowego na 12 miesięcy, z pokryciem kosztów wynajmu, serwisu i paliwa przez Żabkę.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 5000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram