Żabka ma już 8000 franczyzobiorców

Data dodania: 20 marca 2023
Kategoria:

Niedawno sieć Żabka powitała swoją 8000. franczyzobiorczynię, która otworzyła nowy sklep w Dobieszowicach w województwie śląskim, miejscowości z populacją poniżej 2000 mieszkańców. To wyraźny znak, że model biznesowy Żabki przyciąga przedsiębiorców.

Sieć Żabka rozwija się również w mniejszych miejscowościach i na obszarach wiejskich. W 2022 roku otwarto pierwsze sklepy w 154 nowych lokalizacjach.

Doświadczenie i wsparcie w modelu franczyzowym

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska, podkreśla, że wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania sieci pomagają w minimalizowaniu ryzyka związanego z prowadzeniem własnej działalności. System franczyzowy Żabki, dzieląc się wiedzą, umożliwia osiąganie sukcesu nawet przez początkujących przedsiębiorców.

Izabela Wilgos, nowa właścicielka sklepu Żabka, ma bogate doświadczenie w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Po latach pracy w branży i odczuwaniu wypalenia zawodowego, zainspirowana przez męża, który otworzył sklep Żabka, zdecydowała się na zmianę kariery.

Potencjał małych miejscowości

W 2022 roku Żabka otworzyła sklep w Boguchwałowicach na Śląsku, w miejscowości z niewiele ponad 700 mieszkańcami. W sumie sieć uruchomiła niemal 1100 sklepów, w tym 154 w miejscowościach, gdzie dotąd nie było sklepów Żabka.

Przedsiębiorcy rozwijający swoją działalność z Żabką w mniejszych miejscowościach mogą liczyć na dodatkowe wsparcie sieci, w tym na program „Auto na start” dla prowadzących placówki w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców oraz pakiet relokacyjny dla franczyzobiorców przeprowadzających się w celu otwarcia sklepów.

8000. franczyzobiorczyni o swojej lokalizacji

Izabela Wilgos, 8000. franczyzobiorczyni, podkreśla, że Dobieszowice to idealna lokalizacja pod Żabkę, oferującą wygodne zakupy, kawę, przekąski, usługi pocztowe i Lotto w jednym miejscu.

Żabka, będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności w Polsce, stworzyła Politykę Równości, promującą sprawiedliwe traktowanie wszystkich współpracowników i franczyzobiorców, którzy pochodzą z 14 różnych krajów.

Franczyzobiorcy Żabki otrzymują wsparcie w postaci wyposażonego lokalu, merytorycznej pomocy, szkoleń, onboardingu i dostępu do platformy rozwojowej. Sieć oferuje także innowacyjne narzędzia, takie jak aplikacja Cyberstore i program Optiplan.

Dodatkowe wsparcie dla nowych franczyzobiorców

Osoby rozpoczynające współpracę z Żabką do końca kwietnia otrzymują 10 tys. zł na start. Sieć zapewnia również ochronę w ramach zbiorowego ubezpieczenia - Polisy na biznes.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 5000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design