Szkolenia online z franczyzy

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 marca 2020
Kategoria:
Foto: franczyzawpolsce.pl

Sukces firmy zależy od wielu czynników, ale wśród tych najważniejszych jest również umiejętność sprawnego zarządzania i szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych.

Twoja firma planuje budowę systemu franczyzowego?
Chciałbyś prowadzić swój biznes na licencji?
Masz działającą sieć franczyzową i chciałbyś usprawnić jej działanie?

Jeśli któryś z powyższych tematów Cię interesuje, dobrze trafiłeś. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom rynku i klientów, działając w duchu nowych rozwiązań technologicznych, uruchomiliśmy szkolenia online, by każdy mógł w prosty i przystępny sposób przyswoić wiedzę potrzebną mu do działania w ramach franczyzy.

Franczyza to dziedzina stosunkowo młoda. Brakuje w Polsce fachowej literatury na temat tego jak działać w tym modelu. Specjaliści z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, którzy znają temat „od podszewki”, poprzez szkolenia online dzielą się z Wami swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego warto?

Szkolenia online to prosty sposób na oszczędność pieniędzy, czasu, a także lepszą efektywność pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dowolnym czasie i miejscu, możemy zgłębić temat franczyzy, przygotować się do działania, zweryfikować nasze dotychczasowe działania, bądź zastanowić się, czy ta forma biznesu jest właśnie dla nas.

Dla kogo?

Szkolenia online w temacie franczyzy są skierowane do osób, które chcą rozwinąć swój biznes poprzez franczyzę, ale także dla tych, którzy chcą otworzyć biznes na licencji. Kolejna grupa odbiorców, to firmy, które mają już działający system franczyzowy i chciałyby go usprawnić.

Skorzystaj z wiedzy, umiejętności oraz doradztwa profesjonalistów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram