Sieć the White Bear Coffee rozbudowuje ofertę franczyzową

Data dodania: 5 grudnia 2022
Kategoria:

Sieć kawiarni The White Bear Coffee, specjalizująca się w kawie z segmentu specialty, ogłasza nowe modele współpracy i plany rozwoju.

The White Bear Coffee, którego pierwszy lokal powstał w 2020 roku w Białymstoku, obecnie oferuje cztery modele współpracy. "Zapewniamy możliwości rozwoju dla nowych partnerów oraz obecnych franczyzobiorców, którzy chcą rozszerzyć działalność," mówi Łukasz Kaliciński, CEO sieci.

Dotychczasowe i nowe punkty

Pierwotny model działania obejmował designerskie kawiarnie z miejscami dla gości, którymi dysponuje sześć lokali w różnych miastach. Dołączą do nich wkrótce nowe punkty w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Oferta franczyzowa została rozszerzona o trzy nowe formaty: point, "okno" i rikszę.

Point i okno to mniejsze lokale, idealne dla centrów miast, uczelni, parków handlowych i turystycznych. Minimalna powierzchnia tych punktów to około 20 m kw., z ofertą kawy, lodów, kanapek i słodkości. Riksza to mobilny format działalności, doskonały dla parków, szkół, plaż i eventów.

Wsparcie dla franczyzobiorców

The White Bear Coffee oferuje franczyzobiorcom wszechstronne wsparcie, w tym szkolenia baristyczne, projekt lokalu oraz marketing. Sieć zapewnia kawę z rzemieślniczej palarni oraz partnerskie relacje, umożliwiając szybki rozwój i skalowanie biznesu.

Mimo niepewnej sytuacji gospodarczej, nowe kawiarnie sieci nadal się otwierają, co jest dowodem na skuteczność i elastyczność modelu biznesowego The White Bear Coffee.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design