Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Kategoria:

Eurocash, właściciel sieci Duży Ben, największej w Polsce sieci alkoholowych marketów specjalistycznych, ogłosił otwarcie 250. sklepu.

Sieć kontynuuje dynamiczny rozwój, obecnie obecna w 103 miastach, z ambitnymi planami ekspansji, szczególnie w regionach, gdzie już jest ugruntowana, jak Wielkopolska, Dolny Śląsk, Śląsk i łódzkie, oraz na nowych rynkach takich jak Warszawa, Małopolska i Zachodniopomorskie.

Otwarcie nowej placówki Dużego Bena w Tczewie przy ul. Gdańskiej, symbolizuje ekspansję marki w nowym regionie Polski. To istotny krok w kierunku umocnienia pozycji lidera na rynku alkoholowym.

Innowacyjność i specyfika Dużego Bena

Duży Ben wyróżnia się połączeniem cech sklepu convenience z zaletami sklepu specjalistycznego. Szeroka oferta alkoholi i napojów, atrakcyjne promocje oraz dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia przyciągają klientów. Dodatkowym atutem jest popularny program lojalnościowy „Ekipa Dużego Bena” oraz aplikacja mobilna, oferująca liczne udogodnienia.

Cel i misja sieci Duży Ben

Ambicją sieci jest zmiana postrzegania kategorii alkoholi w Polsce, kładąc nacisk na docenianie jej różnorodności i złożoności. Sklepy oferują szeroki asortyment, obejmujący blisko 1500 produktów w różnych kategoriach, od piwa, przez wina i whisky, po napoje bezalkoholowe, umożliwiając klientom odkrywanie nowych smaków z całego świata.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design