Sieć Al.Capone z energią wchodzi w 2021 rok

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Sieć Al.Capone

Ubiegły rok był dla Al.Capone bardzo dobry. Sieć otwarła 18 nowych sklepów, powiększając tym samym ich całkowitą liczbę do 62.

Również w 2021 roku Al.Capone nie zwalnia tempa ekspansji i już 13 lutego swoje podwoje otworzyła dla klientów, pierwsza w tym roku i pierwsza w Wielkopolsce, placówka w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne otwarcie planowane jest 27 lutego w Brzesku w województwie małopolskim, a w marcu sieć zapowiada uruchomienie kolejnych trzech salonów.

Na początku roku 2020 mieliśmy obawy jak będzie wyglądał nadchodzący czas, naznaczony pandemią Covid-19. Jednakże szybko i sprawnie wprowadziliśmy do naszych salonów odpowiednie zabezpieczenia umożliwiające bezpieczne zakupy w tym trudnym czasie. Do dzisiaj bardzo dbamy, aby nasze sklepy były jak najbardziej bezpieczne i będziemy to robić tak długo, jak długo będzie tego wymagała sytuacja epidemiologiczna. Jak widać, te działania zaprocentowały, gdyż wartość sprzedaży rok do roku urosła, co nas bardzo cieszy i pokazuje, że nawet podczas pandemii można skutecznie prowadzić biznes – mówi Marcin Górski, Dyrektor ds. Ekspansji Al.Capone, Członek Zarządu.

Plan rozwoju Al.Capone na ten rok obejmuje uruchomienie kilkudziesięciu nowych sklepów w modelu zarówno własnym, jak i franczyzowym. Jak opowiada Marcin Górski, ten drugi typ salonów zaczął dominować i koncept Al.Capone cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych partnerów franczyzowych, którzy chcą rozpocząć biznesową przygodę właśnie z Al.Capone.

ZOBACZ wizytówkę AL.CAPONE w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram