Sieć Al.Capone z energią wchodzi w 2021 rok

Data dodania: 19 lutego 2021
Kategoria:
Foto: Sieć Al.Capone

Foto: Sieć Al.Capone

Al.Capone, znana sieć sklepów, odnotowała znaczący sukces w ubiegłym roku, otwierając 18 nowych punktów handlowych i zwiększając łączną liczbę swoich placówek do 62.

Kontynuacja ekspansji w 2021

W roku 2021 Al.Capone kontynuuje dynamiczną ekspansję. Już 13 lutego została otwarta pierwsza w tym roku, a zarazem pierwsza w regionie Wielkopolski placówka w Ostrowie Wielkopolskim. Planowane jest kolejne otwarcie 27 lutego w Brzesku, położonym w województwie małopolskim, a w marcu firma zapowiada uruchomienie jeszcze trzech salonów.

Sposoby radzenia sobie z pandemią

"W początkach 2020 roku mieliśmy obawy dotyczące przyszłości naszej działalności w obliczu pandemii Covid-19. Niemniej, szybko zaimplementowaliśmy w naszych salonach niezbędne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym klientom komfortowe i bezpieczne zakupy. Starannie dbamy o to, by nasze sklepy były jak najbezpieczniejsze, i będziemy to kontynuować, dopóki będzie to konieczne ze względu na sytuację epidemiologiczną. Te działania przyniosły efekty, ponieważ zanotowaliśmy wzrost wartości sprzedaży w skali roku, co nas niezmiernie cieszy. To dowód na to, że nawet w trudnych czasach pandemii możliwe jest skuteczne prowadzenie biznesu” – komentuje Marcin Górski, Dyrektor ds. Ekspansji Al.Capone, Członek Zarządu.

Plan rozwoju sieci Al.Capone

W planach rozwoju Al.Capone na obecny rok znajduje się otwarcie kilkudziesięciu nowych sklepów, zarówno prowadzonych bezpośrednio przez firmę, jak i w ramach franczyzy. Marcin Górski wyjaśnia, że obecnie to właśnie salony franczyzowe dominują w strategii rozwoju, a koncept Al.Capone cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych partnerów franczyzowych, którzy chętnie decydują się na rozpoczęcie swojej biznesowej drogi z marką Al.Capone.

ZOBACZ wizytówkę AL.CAPONE w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design