Pizza Hut rozpoczyna ekspansję przez franczyzę

Data dodania: 18 listopada 2019
Kategoria:
Foto: Pizza Hut

Foto: Pizza Hut

Na początku listopada przedstawiciel sieci poinformował, że trwają już pierwsze rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami sieci Pizza Hut.

-Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Od 25 lat rozwijamy markę. W Polsce mamy ponad 150 lokalizacji. Jesteśmy na tym etapie rozwoju, żeby wyjść szerzej i dać dostęp do marki jeszcze większej liczbie gości, ale też potencjalnym partnerom biznesowym – powiedział Damian Rybak, dyrektor ds. franczyzy Pizza Hut w wywiadzie dla horecatrends.

Oferta franczyzy jest skierowana zarówno do dużych partnerów sieciowych, np. stacji benzynowych czy właścicieli parków retail, jak i do mniejszych przedsiębiorców, którzy szukają mają doświadczenie w biznesie i szukają kolejnej możliwości zainwestowania pieniędzy.

Mając umowę z operatorem sieci Pizza Hut, Yum! w całej Europie Środkowej, będzie to region na którym w pierwszej kolejności ma zostać zbudowana sieć franczyzowa. Są to zarówno duże miejscowości, w których już Pizza Hut jest obecna, ale w grę wchodzą również  te mniejsze miejscowości,  50-70 tys. mieszkańców.

Strategia ta zakłada szybszy rozwój sieci Pizza Hut w całej Polsce i Europie Środkowej.

Szukasz sieci franczyzowej? Sprawdź franczyzy w naszym katalogu sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design