Multi Ice Group – jedna z największych grup

Data dodania: 21 listopada 2022
Kategoria:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Multi Ice Group, wywodząca się z Podlasia, rozszerza swoją działalność na terenie całego kraju, z ponad 300 przedsiębiorcami działającymi pod szyldami Lody Bonano i "u Lodziarzy".

Ogromny sukces Multi Ice Group wynika z kompleksowości usług, minimalnych formalności i niskiego wkładu własnego. Ostatnie poszerzenie oferty obejmuje hot-dogi i bąbelkowe herbaty. Franczyzobiorcy otrzymują wsparcie na każdym etapie inwestycji, dostęp do mobilnych punktów, bazę lokalizacji i szkolenia.

Historia i rozwój Multi Ice Group

Pierwszy koncept, Lody Bonano, zadebiutował w 2016 roku. Następnie pojawił się "u Lodziarzy" Wytwórnia Lodów Polskich, oferująca lody na bazie mleka i świeżych owoców. Rozwinięto także centrum zaopatrzenia lodziarni Lodziarz.pl, produkcję maszyn do lodów Hard-Ice, a w czasie pandemii uruchomiono sklep internetowy Prostewypieki.pl.

Firma rozszerza działalność o nowe kierunki gastronomiczne, w tym Crazy Dog i BuBu Bubble Tea. Franczyza Crazy Dog oferuje różne modele współpracy, w tym lokale stacjonarne i mobilne przyczepy gastronomiczne. BuBu Bubble Tea to napoje z Tajwanu, dostępne jako lokal stacjonarny, przyczepa gastronomiczna lub wyspa w galerii handlowej.

Multi Ice Group konsekwentnie poszerza swoją ofertę franczyzową, dążąc do innowacji i różnorodności. Przepis na sukces według CEO firmy, Radosława Charubina, to sprawdzona koncepcja i zaangażowanie franczyzobiorców.

W przyszłości można spodziewać się kolejnych innowacyjnych propozycji franczyzowych od Multi Ice Group.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design