Kramp wprowadza klientów na nowy poziom biznesu

Data dodania: 23 czerwca 2022
Kategoria:

Firma Kramp, będąc liderem w dostawie części zamiennych dla rolnictwa w Europie, przyjęła nowe podejście biznesowe, stawiając na wsparcie klientów detalicznych i rozwój biznesu swoich dealerów.

Od 2011 roku w Polsce funkcjonuje system franczyzowy Grene z 96 sklepami, ale teraz Kramp wprowadza model Powered by Kramp (PBK), oferując jeszcze bardziej nowoczesną formę współpracy opartą na partnerstwie i elastyczności.

Koncept Powered by Kramp: Zmiana dla Dealerów

Powered by Kramp to innowacyjny koncept sklepu, który odpowiada na rosnące potrzeby i oczekiwania klientów. Jacek Gbur, Dyrektor Handlowy Kramp Polska, wyjaśnia, że ten model oferuje dealerom dwa rodzaje partnerstwa: PBK Dealer, czyli „miękki” rodzaj partnerstwa, i PBK Partner, bardziej zaawansowaną formę funkcjonowania sklepu. W ramach PBK Partner, Kramp zapewnia analitykę, przygotowanie sklepu, szkolenia i kampanię otwarciową, a także plan rozwoju placówki. Dealerzy są również premiowani za zaangażowanie i wyniki, otrzymując wsparcie i pomoc w ich wdrożeniu.

Korzyści z Przejścia na PBK

Koncept PBK oferuje dealerom wiele korzyści, w tym pełną analitykę biznesową, pomoc w przygotowaniu i otwarciu sklepu, a także zagwarantowany plan rozwoju. Klienci PBK Partner zyskują również preferencyjne warunki logistyczne, elastyczność zakupową i dogodne terminy płatności. Przejście na ten model jest możliwe dla dotychczasowych franczyzobiorców Grene, którzy mogą przekształcić swoje sklepy na 3-letnią umowę partnerską z Kramp.

Wpływ Zmian na Franczyzobiorców Grene

Franczyzobiorcy Grene mają możliwość kontynuowania działalności pod tym samym szyldem lub transformacji sklepu na model PBK. Zmiany wprowadzane przez Kramp mają na celu dynamiczny rozwój sieci i stworzenie silnej struktury sklepów detalicznych, które będą w pełni zorientowane na potrzeby klientów. Strategia ta ma na celu wzmocnienie pozycji Kramp na rynku i lepsze dopasowanie do rosnących oczekiwań rynkowych w branży rolniczej.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design