Da Grasso zaprasza do udziału w loterii

Autor: MK
Kategoria:

LoteriaŻ to nowa propozycja od Da Grasso, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz vouchery do wykorzystania w pizzeriach. Oferta obowiązuje do 15 października.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy w lokalach Da Grasso dokonać zakupu dowolnej pizzy w zestawie z dwoma, także dowolnymi piwami Żywiec, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.loteriazdagrasso.pl (loteria dotyczy zarówno zakupów dokonanych w lokalu, jak i zamówień online). Loteria jest podzielona na 6 etapów, podczas których do wygrania będą atrakcyjne nagrody – m.in. sprzęt elektroniczny (iPhony 14 pro, Głośniki bluetooth JBL) czy vouchery do wykorzystania w pizzeriach Da Grasso.

LoteriaŻ to kolejny etap współpracy między Da Grasso, a marką Żywiec. Wspólne działania przynoszą nam wiele satysfakcji, ale przede wszystkim są doceniane przez klientów. To głównie z myślą o nich wdrażamy kolejne propozycje, które, jak wierzymy, spotkają się z dużym zainteresowaniem gości naszych restauracji – komentuje Kacper Brzeziński, specjalista ds. marketingu Da Grasso.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej – https://www.dagrasso.pl/promocje.

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi obecnie blisko 190 restauracji w całym kraju. Aktualnie firma poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Bytomiu, Czechowicach-Dziedzicach, Dębicy, Elblągu, Gdańsku, Grudziądzu, Krakowie, Kielcach, Lesznie, Ostrowi Mazowieckiej, Otwocku, Poznaniu, Niepołomicach, Jeleniej Górze, Warszawie, Wrocławiu i Zgorzelcu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 150 000 zł (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu)
  • Opłata wstępna: 12 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1464,10 zł (w zależności od wybranych pakietów menu)
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram